Moda » Odzież

Noc Młodych Zdolnych - modne propozycje Agaty Krajewskiej

Noc Młodych Zdolnych - modne propozycje Agaty Krajewskiej
Zobacz więcej zdjęć »
22 października w Nizio Gallery na warszawskiej Pradze, Agata Krajewska, młoda, polska projektantka, zaprezentowała trendy jakie pojawią się w jej kolekcjach w sezonie wiosna/lato 2011.

W klimacie muzycznych brzmień, które zapewniał DJ Erykovy modelki pokazały to, co będzie nas inspirować utęsknioną, ciepłą porą roku.

Asymetryczne kształty i falbany w odcieniach piaskowych beżów oraz rozbielonych szarości, w układających się miękko na sylwetce fasonach, zapewnią dyskretną a zarazem lekką i fantazyjną elegancję już wiosną 2011.

Pokaz poprowadziła znana z serialu „Londyńczycy" Natalia Rybicka, a doznania wizualne wzmocniła dźwiękiem klawiszy i barwą głosu Soniamika. Gościem specjalnym pokazu była projektantka Olga Szynkarczuk. Wydarzenie zorganizowała agencja Word&Mind Fashion Advertising we współpracy z Dilemmas Magazine. 

Opracowanie: Izabela Koptoń-RyniecRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

isa.coptogne@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Tanie i modne buty damskie duży wybór

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »