Moda » Obuwie

MODOWY WEEKEND Z LOFT37.PL

MODOWY WEEKEND Z LOFT37.PL
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend LOFT’y z zimowej kolekcji Winter Wonderland będą gościły na dwóch, warszawskich imprezach modowych. Targi Mustache Yard Sale Vol. 6 oraz VI edycja Przetworów to kolejne okazje na zakup świątecznych prezentów oraz możliwość upolowania najmodniejszego tej zimy obuwia.

Buty sygnowane marką LOFT37.PL są nie tylko modnym, ale także niezwykle wygodnym uzupełnieniem stroju każdej fashionistki. Ręcznie wykonane, otulone futerkiem, filcem czy kożuszkiem oferowane w zimowej kolekcji Winter Wonderland, odzwierciedlają najmodniejsze tendencje sezonu. Wszystkie modele LOF37.PL można nabyć w sklepie internetowym www.loft37.pl oraz zaprzyjaźnionych butikach. W nadchodzący weekend dodatkowo dostępne będą w dwóch nowych miejscach: 10 grudnia na targach Mustache Yard Sale w klubie 1500m², przy ul. Solec 18 oraz w dniach od 9 do 11 grudnia podczas szóstej edycji Przetworów w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25.

 

Na zdjęciach wybrane modele w zimowej kolekcji Winter Wonderland

 

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka to projektantki obuwia w stylu hand made i właścicielki marki LOFT37.PL. Działając zaledwie od czerwca br. zdążyły swoimi projektami podbić serca wielu kobiet w niemalże każdym wieku. Buty sygnowane marką LOFT37.PL to oryginalność i luksus, a także niespotykana dotychczas możliwość spersonalizowana obuwia, doboru ulubionej kolorystyki i faktury materiału. Concept LOFT37.pl zakłada, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, uzewnętrznić swój styl i charakter. Ten unikalny projekt powstał z przyjaźni, pasji oraz zamiłowania do pięknych przedmiotów i w krótkim czasie osiągnął imponujący sukces rynkowy, bowiem dziś buty marki LOFT37.pl, znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju: w Niemczech, Anglii i Szwecji. Projektantki cechuje kreatywność, niepohamowana energia oraz potrzeba nieustannego rozwoju, dlatego wciąż poszukują nowych przedsięwzięć, które pozwolą im realizować niezliczoną ilość pomysłów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »