Technologie » Komputery

Moduł V-Desk wspiera system Ocen Pracowniczych w MPWiK

Współczesnym systemom zarządzania informacjami wewnątrz firmy stawia się coraz więcej wymagań. Aktualnie moduły workflow oferują znacznie szerszy zakres funkcjonalny niż kilka lat temu. Obecnie nie wystarczy już moduł związany z ewidencją korespondencji dający dostęp do dokumentów archiwalnych.

Firmy poszukują kompleksowych narzędzi umożliwiających zarządzanie nieograniczoną ilością procesów biznesowych, posiadających także przykładowo moduł zarządzania projektami, moduł CRM czy moduł Intranet.

Do takich wielozadaniowych rozwiązań DMS|workflow zaliczyć można między innymi system V-Desk oferowany przez poznańską firmę PrimeSoft Polska. Niezwykle ciekawy okazał się dla nas ostatni projekt zrealizowany przez wspomnianą firmę, która zaimplementowała moduł Ocen Pracowniczych oraz moduł Zarządzania Celami w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. Wdrożenie specjalnie zaprojektowanego rozwiązania w MPWiK to doskonały przykład na to, że system V-Desk znajduje zastosowanie 
w wielu zróżnicowanych obszarach biznesowych i obsługuje różnego typu procesy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Wdrożony przez firmę PrimeSoft Polska moduł służący do przeprowadzania Ocen Pracowniczych 
i Zarządzania Celami spełnia określone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wymagania systemowe oraz funkcjonalne. Uszyte na miarę narzędzie jest niezależnym modułem platformy V-Desk, która została zaimplementowana w MPWiK w 2010 roku w obszarze obsługi procesu elektronicznego obiegu faktur. Dodatkowo, jest ono zintegrowane ze wszystkimi komponentami systemu V-Desk wdrożonymi w trakcie dotychczasowej współpracy PrimeSoft Polska z MPWiK.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/workflow/modul_v_desk_wspiera_system_ocen_pracowniczych_w_mpwik.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »