Gospodarka » Bezpieczeństwo

Mondial Assistance stawia na ubezpieczenia

Mondial Assistance stawia na ubezpieczenia
Zobacz więcej zdjęć »
Mondial Assistance Group, obecna w 180 krajach na całym świecie, ujednolica nazewnictwo firm tworzących polski oddział. Dotychczas w Polsce w ramach grupy działały: spółka serwisowa Mondial Assistance Sp. z o.o. i ubezpieczyciel - Elvia Travel Insurance Company.

Teraz pod jednym brandem dostępne będą polisy assistance i ubezpieczenia turystyczne.

Na bazie doświadczeń i zaplecza Elvia Travel Insurance Company, 6 lutego br. powstała nowa firma - Mondial Assistance International AG S.A. Główny Oddział w Polsce. Zmiana wynika z globalnej strategii grupy zakładającej  unifikację nazewnictwa na całym świecie.

-Grupa Mondial Assistance jest liderem zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku, a jednocześnie marką posiadającą ponad 70 lat tradycji. Na całym świecie kojarzy się z pomocą zapewnianą przez 24 godziny na dobę. W naszym kraju jest obecna już od 10 lat. Od początku istnienia firmy pod swoją opieką mamy kilka milionów ludzi, którzy powierzyli nam swoje zdrowie, życie i bezpieczeństwo. Teraz, pod jedną marką otrzymają ubezpieczenia podróżne oraz usługi assistance. - tłumaczy Agnieszka Walczak-Kuc, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance.

Dotychczasowe polisy oraz umowy zawarte z Elvia Travel Insurance Company zachowują swoją ważność i są gwarantowane przez Grupę Mondial Assistance. Zmiana ta bowiem dotyczy samej nazwy. Mondial Assistance International zapewnia ciągłość realizacji misji postawionej przed Elvia Travel Insurance Company.

W Polsce zespół Mondial Assistance tworzy ponad 150 specjalistów władających 12 językami. Większość z nich zatrudniona jest w sercu firmy - Centrum Operacyjnym, gdzie 24 godziny na dobę organizuje się pomoc osobom w trudnej sytuacji. Podobnych centrów rozmieszczonych na całym świecie jest 38.  Niemal w każdym kraju na świecie Mondial Assistance ma swojego przedstawiciela.

Grupa Mondial Assistance: interwencja co 3 sekundy w każdym miejscu świata
Mondial Assistance jest międzynarodowym liderem na rynku assistance, ubezpieczeń turystycznych i osobistej opieki. Obecnie zatrudnia ponad 9.356 osób, które porozumiewają się w 40 językach., współpracując z siecią 400.000 usługodawców i 180 korespondentów na całym świecie. Z usług Grupy, świadczonych na wszystkich kontynentach, korzysta  250 milionów ludzi, tj. 4% światowej populacji. Grupa Mondial Assistance jest częścią Grupy Allianz.
www.mondial-assistance.com, www.mondial-assistance.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »