Gospodarka » Bezpieczeństwo

Mondial dla szusujących po polskich stokach

Mondial dla szusujących po polskich stokach
Zobacz więcej zdjęć »
Mondial Assistance uruchamia nowy produkt ubezpieczeniowy. Polisa Elvia Narty będzie gwarantować ochronę na polskich stokach.

Elvia Narty to pierwszy pakiet ubezpieczeniowy w portfolio Mondial Assistance dedykowany osobom wypoczywającym na terenie Polski.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zapewnia on ochronę w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), odpowiedzialności cywilnej za szkody na osobach i rzeczach, ubezpieczenie sprzętu sportowego oraz usługi assistance. Do wyboru są 3 warianty ubezpieczenia różniące się wysokością sum gwarancyjnych: Trasa Niebieska, Trasa Czerwona i Trasa Czarna. Najwyższy wariant - Trasa Czarna gwarantuje pokrycie kosztów zniszczonego lub skradzionego sprzętu narciarskiego do kwoty 3.000 zł, wypłatę odszkodowania do kwoty 20.000 zł za uszczerbek na zdrowiu powstały w wyniku nieszczęśliwego wypadku, sumę gwarancyjną w wysokości 300.000 z tytułu OC na osobach oraz 20.000 w przypadku szkód na mieniu. Uzupełnieniem pakietu są usługi assistance, w ramach których ubezpieczyciel zorganizuje proces rehabilitacyjny - w zależności od indywidualnego przypadku - bądź wizytę fizjoterapeuty w domu klienta lub też transport do poradni rehabilitacyjnej.

Nowy produkt ubezpieczeniowy idealnie wpisuje się w naszą strategię, by oferować kompleksową ochronę niezależnie od sytuacji. Każdego roku blisko 1 mln Polaków wypoczywa na krajowych stokach. Znaczna część z nich wyjeżdża bez polisy narciarskiej. Z myślą o nich stworzyliśmy ubezpieczenie Elvia Narty, które chroni przed roszczeniami osób poszkodowanych przez posiadacza polisy oraz gwarantuje wypłatę świadczeń w razie nieszczęśliwego wypadku. - powiedziała Małgorzata Gwarek z Mondial Assistance.

Polisę Elvia Narty można nabyć nawet na 365 dni. Ceny ubezpieczenia, w zależności od wariantu, wahają się od 4,73 zł do 9,07 zł za dzień. Wszystkie są dostępne na stronie www.elvia.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »