Gospodarka » Bezpieczeństwo

Mondial i Bank BGŻ - assistance dla rolników

Mondial i Bank BGŻ - assistance dla rolników
Zobacz więcej zdjęć »
Mondial Assistance oferuje posiadaczom Pakietu Planu Agro w Banku BGŻ ubezpieczenie assistance. Gwarantuje ono dostęp do bogatego zakresu usług pomocy medycznej na terenie Polski, a także specjalistycznych infolinii: prawnej, medycznej, pogodowej oraz Agro Infolinii.

Pierwszy na rynku pakiet assistance dla rolników oferowany w ramach bancassurance świadczy o rosnącej świadomości klientów oraz popularności usług pomocowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Cieszy nas, że docierają one do kolejnych grup, pomagając wciąż nowym osobom w codziennym życiu i pracy - powiedziała Anna Morawska, Business Development Manager w Mondial Assistance.

Pakiet usług assistance jest bezpłatny. Aby z niego skorzystać wystarczy tylko wypełnić i podpisać deklarację przystąpienia. Wszystkie formalności zajmują kilka chwil. Ubezpieczeniem może zostać objęta każda pełnoletnia osoba, posiadacz Pakietu Plan Agro w Banku BGŻ. Za realizację wszystkich świadczeń odpowiada Centrum Operacyjne Mondial Assistance.

Rozbudowany zakres usług obejmuje pomoc medyczną, a także dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu dopłat dla rolników, prawa i medycyny. Nowością, uruchomioną specjalnie na potrzeby Planu Agro, jest infolinia pogodowa. Każdego dnia Centrum Operacyjne śledzi zjawiska meteorologiczne w 46 000 miejscowości w Polsce - powiedziała Daria Oleszczuk, zastępca dyrektora departamentu finansowania agrobiznesu w Banku BGŻ.

W ramach pomocy medycznej, ubezpieczony może liczyć na zapewnienie wizyty u lekarza, transport medyczny, wizytę pielęgniarki, organizację procesu rehabilitacyjnego, a także dostawę leków czy sprzętu rehabilitacyjnego. Wszystkie koszty, w granicach limitu 2.000 zł, pokrywa ubezpieczyciel.

Rozbudowane infolinie zapewniają dostęp do specjalistycznej wiedzy. Za ich pośrednictwem można uzyskać informację m.in. o: dopłatach bezpośrednich do gruntów rolnych, funduszach strukturalnych, świadczeniach chorobowych i macierzyńskich, wypadkowych, czy też informacje o prawie gospodarczym. W ramach infolinii medycznej lekarz dyżurny Centrum Operacyjnego odpowie na pytania dotyczące m.in.: lekarstw, przebiegu ciąży czy przygotowywania do zabiegów i badań medycznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »