Dom » Budownictwo

Monier szkoli studentów

Monier szkoli studentów
Zobacz więcej zdjęć »
Monier nie tylko szkoli dekarzy, czy kształci uczniów szkół budowlanych, dziennikarzy, architektów, doradców handlowych, ale także prowadzi wykłady dla studentów.

W tym roku, kolejny raz z rzędu, zajęcia dla drugiego i trzeciego roku Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przeprowadził doradca techniczny Braas i RuppCeramika Marek Podeszwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W wykładach przeprowadzonych w maju miało szansę uczestniczyć ponad 100 osób, zarówno z drugiego jak i trzeciego roku studiów stacjonarnych. W tym roku doradca techniczny Braas i RuppCeramika Marek Podeszwa przekazał praktyczną wiedzę w Katedrze Konstrukcji Budownictwa Ogólnego i Konstrukcji Drewnianych, którego kierownikiem jest prof. dr hab. inż. Romuald Orłowicz. Wykłady odbywały się w ramach zajęć z Budownictwa Ogólnego prowadzonego przez dr inż. Zofię Gil.

- Zajęcia przeprowadzone przez doradcę technicznego Braas i RuppCermika są dużym urozmaiceniem programu nauczania. W ich trakcie studenci mogli zobaczyć akcesoria dostępne na rynku i krok po kroku poznać ich zastosowanie na podstawie relacji zdjęciowej z realizacji Domu Wzorcowego w Koszalinie - mówi Zofia Gil. - Dzięki temu studenci uzyskują na bieżąco możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami opracowanymi przez producentów. Ciekawym elementem prezentacji było omówienie na przykładach w jaki sposób można zapobiegać błędom wykonawczym.

Dzięki współpracy z Monierem ZUT otrzymało wyjątkowe na polskim rynku podręczniki pt. „Rozwiązania Techniczne Dachy Spadziste Braas". W poprzednim roku doradca techniczny Braas i RuppCeramika Marek Podeszwa przeprowadził wykłady dla grupy studentów trzeciego roku Zakładu Materiałów Budowlanych i Fizyki Budowli, którego adiunktem jest dr Teresa Rucińska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus Public Relations
http://pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »