Technologie » Komputery

Monitor AOC e2251Fwu z zasilaniem USB już dostępny

Monitor AOC e2251Fwu z zasilaniem USB już dostępny
Zobacz więcej zdjęć »
Monitor e2251Fwu, dostępny już w sklepach w Europie, to niezwykły produkt firmy AOC Ten model Fulll HD zadowala się pojedynczym przewodem USB zarówno do odbioru sygnału, jak i do zasilania, przy poborze mocy zaledwie 8 W.

AOC e2251Fwu jest lekki, łatwo przenośny, o przekątnej ekranu 54,7 cm (21,5 cala). Doskonale nadaje się dla użytkowników, którzy potrzebują dodatkowej powierzchni ekranu do netbooka, laptopa, MacBooka czy tabletu.

Doskonała mobilność dzięki USB

Innowacją modelu e2251Fwu jest zastosowanie pojedynczego przewodu USB, który służy jednocześnie do transmisji sygnału oraz do zasilania. Złącze USB eliminuje konieczność stosowania zasilacza, dzięki czemu monitor ułatwia korzystanie i łączność z różnego rodzaju urządzeniami. Laptop, MacBook, notebook, netbook czy tablet - do każdego z nich można z łatwością podłączyć monitor bez dodatkowych kabli.

Cienki, ekonomiczny, funkcjonalny

Supercienki model o proporcjach ekranu 16:9 z podświetleniem LED ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Przy czasie reakcji tylko 5 ms i typowym kontraście 800:1, monitor e2251Fwu świetnie sprawdzi się nie tylko w pracy biurowej, ale z pewnością spełni wymagania doskonałego obrazu graczy i kinomanów.. Monitor wykorzystuje energooszczędne podświetlenie LED, a podczas typowej pracy zużywa tylko 8 W.

Monitor ma łatwą w demontażu podstawę, którą można zdjąć w kilka sekund. Bez niej model może służyć jako stylowa, dużą ramka cyfrowa lub ekran do prezentacji.

Z myślą o środowisku

Efektywność zużycia zasobów i oszczędność energii mają dla AOC bardzo duże znaczenie. Dzięki energooszczędnej technologii podświetlenia LED ten model spełnia wymagania wielu norm ochrony środowiska, jak ENERGY STAR 5.0 i EPEAT Silver. Jak wszystkie inne monitory AOC, także i e2251Fwu produkowany jest całkowicie bez użycia rtęci.

Monitor e2251Fwu jest kompatybilny z komputerami PC i Mac i jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 778 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AOC-PL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »