Technologie » Komputery

Monitoruj i zarządzaj mediami out-of-home

Monitoruj i zarządzaj mediami out-of-home
Zobacz więcej zdjęć »
Informacje o tym jak funkcjonują złożone nawet z setek wyświetlaczy sieci cyfrowej komunikacji oraz zaawansowane narzędzia do zarządzania nimi, dostarcza nowe oprogramowanie digital signage SuperMonitor 2 firmy Cayin Technology.

Program jest już dostępny w Polsce za sprawą wyłącznego dystrybutora rozwiązań digital signage Cayin, Veracomp SA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

SuperMonitor 2 monitoruje na bieżąco działanie wszystkich elementów sieci digital signage zbudowanych na bazie rozwiązań Cayin Technology. Program działający na platformie Windows, zarządza różnymi modelami serwerów i odtwarzaczy. Porządkuje ich pracę, gwarantuje stabilność i nieprzerwane działanie nawet najbardziej rozległych sieci.

Systemem złożonym z setek cyfrowych ekranów digital signage może zarządzać przy pomocy SuperMonitora2 jedna osoba z dostępem do Internetu. Otrzymuje ona dostęp do informacji o bieżącym statusie wszystkich elementów systemu, od danych przesyłanych podczas ich rozmieszczania, po codzienne operacje. W czasie instalacji administratorzy mogą w prosty sposób sprawdzać na bieżąco postępy wdrożenia, a w przypadku dziennych operacji, kontrolować wszystkie treści wyświetlane w ramach sieci.

Jeśli którykolwiek z odtwarzaczy zostanie odłączony od serwera, SuperMonitor 2 zasygnalizuje ten fakt i natychmiast w osobnym komunikacie wyśle ostrzegawczego e-maila do odpowiedniej osoby. Administratorzy mogą w łatwy sposób, za pomocą funkcji „przenieś i upuść” tworzyć różne grupy odtwarzaczy SMP, przypisywać do nich dowolne modele, lub podłączać je pod odmienne serwery CMS. Dzięki SuperMonitor 2 można odgórnie ustalać harmonogramy list odtwarzania i konfigurować wszystkie elementy sieci, bez potrzeby edycji ustawień każdego urządzenia osobno. System wykryje, w którym z odtwarzaczy nowa treść nie została załadowana i umożliwi ich równoczesną aktualizację.

“Monitorowanie na żywo działania systemu jest warunkiem jego bezawaryjnej i nieustannej pracy w wymagającym dla sprzętu środowisku przestrzeni publicznej i komercyjnej. SuperMonitor2 to oprogramowanie przede wszystkim dla dużych i średnich sieci, które pozwala na oszczędności dzięki ustanowieniu jednego centralnego punktu do zarządzania,” - powiedział Michał Rędziak,  kierownik ds. systemów audiowizualnych w Veracomp SA. „Rosnąca ilość cyfrowych ekranów w naszym otoczeniu i poziom skomplikowania sieci out-of-home decyduje o zapotrzebowaniu na aplikacje do ich pełnej kontroli.”

Wymagania systemowe:
System Operacyjny    Windows® XP lub Windows® Vista
Rozdzielczość    1024 x 768 lub większa
Procesor    Intel® Pentium® 4 lub wyżej
Pamięć    512 MB min., rekomendowana 1024 MB lub wyżej
Dysk twardy    20 MB do konfiguracji programuRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Veracomp SA
http://www.veracomp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »