Technologie » Komputery

Podręczna stacja Freecom Hard Drive Dock

Podręczna stacja Freecom Hard Drive Dock
Zobacz więcej zdjęć »
Freecom Hard Drive Dock to nowa stacja dokująca do wewnętrznych dysków twardych 2,5 i 3,5-calowych, która umożliwia w prosty sposób przesyłanie danych w standardzie USB 2.0 i eSATA.

Urządzenie jest już dostępne w Polsce za sprawą autoryzowanego dystrybutora multimedialnych rozwiązań do magazynowania danych i elektroniki użytkowej firmy Freecom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Łatwa w obsłudze i instalacji stacja dokująca Freecom Hard Drive Dock dostosowana jest do dowolnego rodzaju wewnętrznych dysków twardych zarówno 2,5, jak i 3,5-calowych. Umieszczenie w stacji nośnika danych umożliwi błyskawiczny przesył jego cyfrowej zawartości do komputera czy notebooka przy użyciu popularnego interfejsu USB 2.0 lub eSATA bez potrzeby instalowania dodatkowych narzędzi. W przypadku pierwszego standardu transmisja danych może osiągnąć do 480 Mbit/s, w drugim nawet do 3 Gbit/s.

Kompaktowe rozmiary (12.8 x 9 x 7 cm) sprawiają, że stacja dokująca Freecoma jest poręcznym rozwiązaniem dla biznesmenów i użytkowników domowych do szybkiego i wygodnego przenoszenia danych czy tworzenia kopii zapasowych. Urządzenie odczytuje ponadto informacje ze starszych modeli wewnętrznych dysków twardych, umożliwia szybkie usuwanie danych lub formatowanie, łatwe konfigurowanie podłączonych do stacji nośników oraz instalację na nich dodatkowych aplikacji. Dla działów wsparcia IT stacja może być przydatnym narzędziem do szybkiej diagnozy serwisowanych dysków.

Ceny i gwarancja:

Freecom Hard Driver Dock jest objęty w Veracomp dwuletnią gwarancją, a jego sugerowana cena detaliczna (SRP) wynosi 157 zł brutto.

Specyfikacja:

Rodzaj obsługiwanych dysków: wszystkie modele 2.5”i 3.5” SATA I/II zewnętrznych dysków twardych
Interfejs: USB 2.0 i eSATA
Szybkość transferu danych: maks. 480 Mbit/s (USB 2.0), maks. 3 Gbit/s (eSATA)
Zasilanie: AC adapter 12V/2A
Ciężar: 295 g
Wymiary: 12.8 x 9 x 7.7 cm

Środowisko pracy:

Temperatura pracy: 10º C / 35º C
Temperatura przechowywania danych: -20º C / 70º C

Minimalne wymagania systemowe:

PC: Intel Pentium III/ AMD Duron 900MHz, port USB 2.0 / 1.1 lub port eSATA, Windows XP/Vista
MAC: Power PC G3/G4/G5, PowerBook G3/G4 lub Intel Mac, port USB 2.0 / 1.1 lub eSATA, Mac OS X v. 10.3 lub wyższaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Veracomp SA
http://www.veracomp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »