Dom » Budownictwo

MONTERIADA 2024 na targach BUDMA. Co zobaczymy podczas wydarzenia?

MONTERIADA 2024 na targach BUDMA. Co zobaczymy podczas wydarzenia?
Zobacz więcej zdjęć »
Już od 30 stycznia na targach BUDMA w Poznaniu rusza MONTERIADA 2024. Na stoisku wydarzenia zobaczymy nowoczesne produkty do budowy i termomodernizacji domu, dowiemy się jak je zamontować oraz jak zdobyć dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”. Będzie się działo!

Organizowana przez Związek POiD MONTERIADA to wydarzenie otwarte dla każdego, kto jest zainteresowany nowoczesnymi produktami budowlanymi, dofinansowaniem do termomodernizacji i wymiany źródła ciepła oraz dobrym montażem. Tegoroczna MONTERIADA doskonale wpisuje się również w działania ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „TERMOMODERNIZACJA+ DOBRY MONTAŻ”. Co zobaczymy podczas wydarzenia?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pokazy dobrego montażu na żywo

W centrum stoiska MONTERIADY zlokalizowana będzie ściana montażowa, na której przez 3 dni – od wtorku 30 stycznia do czwartku 1 lutego – obejrzymy cykliczne pokazy dobrego montażu na żywo. Firma Aluplast zaprezentuje, jak prawidłowo zamontować przesuwne drzwi tarasowe SMART-SLIDE NEO oraz drzwi balkonowe Ideal NEO MD. Przy montażu drzwi tarasowych wykorzystane zostaną również rozwiązania dostarczone przez Glasslift: mini żuraw BG LIFT M060 oraz manipulator do szyb Smartlift SL 609.

Firma Hörmann pokaże montaż segmentowej bramy garażowej LPU42 oraz drzwi wewnętrznych ProLine, zaś Stalprodukt-Zamość montaż drzwi zewnętrznych 85 PREMIUM H Alu i drzwi 72 Ecotherm H Alu. Pokazy realizowane będą z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań Soudal: systemu trójwarstwowego uszczelnienia stolarki otworowej Soudal Window System i systemu Soudal Window Installation (SWI) do montażu stolarki okiennej i drzwiowej w warstwie termoizolacyjnej, a także trójwarstwowego systemu montażu Tytan Professional WINS na bazie folii płynnych od Tytan Professional. Monterzy ubrani będą w profesjonalną odzież roboczą Lahti Pro, zaś produkty zamontowane zostaną z użyciem mocowań Klimas Wkręt-met: kotew LO, wkrętów WHO i WHOW do ościeżnic oraz ramowych kołków rozporowych KPR-FAST i KPS-FAST.

Naprzeciwko MONTERIADY znajdzie się stoisko FAKRO, na którym zaprezentowane zostaną okna dachowe FAKRO GREENVIEW oraz drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW. Podczas wydarzenia można również porozmawiać z przedstawicielami firm, poznać korzyści z wykorzystania nowoczesnych produktów oraz ich dobrego montażu. W piątek 3 lutego dla odwiedzających dostępna będzie natomiast wystawa zamontowanych wyrobów.

Punkty eksperckie Instytutu Techniki Budowlanej i „Czyste Powietrze”

Udział w MONTERIADZIE zapewnia dostęp do informacji z pierwszej ręki. Oprócz wiedzy o najnowszych rozwiązaniach budowlanych, na zielonym stoisku wydarzenia będzie można również uzyskać profesjonalne wsparcie od ekspertów. Zadbają o to przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Instytutu Techniki Budowlanej.

W punkcie doradczym Projektu Doradztwa Energetycznego oraz programu „Czyste Powietrze” będzie można dowiedzieć się m.in.  jak uzyskać dofinansowanie do termomodernizacji domu i wymiany źródeł ciepła. Na stanowisku ITB reprezentanci Instytutu odpowiedzą zaś na pytania dotyczące badań, oceny i certyfikacji wyrobów budowlanych, a także podzielą się ekspercką wiedzą w zakresie zagadnień technicznych.

W środę 31 stycznia na MONTERIADZIE odbędzie się natomiast konferencja prasowa z udziałem mediów i przedstawicieli branży budowlanej, która będzie znakomitą okazją do rozmów o przyszłości sektora. O odpowiednią oprawę pokazów montażów w ramach MONTERIADY zadba profesjonalny konferansjer, a stoisko odwiedzi Edmont, czyli charakterystyczny brand hero kampanii „DOBRY MONTAŻ”. Na uczestników wydarzenia czeka więc wiele atrakcji i solidna porcja praktycznej budowlanej wiedzy!

***

Partnerami MONTERIADY 2024 są firmy: ALUPLAST, FAKRO, GLASSLIFT, HÖRMANN, KLIMAS WKRĘT-MET, LAHTI PRO, NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ, SOUDAL, STALPRODUKT-ZAMOŚĆ, TYTAN PROFESSIONAL

Patroni Honorowi MONTERIADY 2024: Instytut Techniki Budowlanej, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Patroni medialni MONTERIADY 2024: Bramy 21.pl, Budnet.pl, Budowa.org, Budowlanematerialy.eu, Budownictwo.co, Budownictwo.org, Budownictwob2b.pl, Budujemy Dom, Dom Idealny, Domszytynamiare.pl, Drzw21.pl, E-izolacje.pl, Ekobudowanie.pl, Ekspert Budowlany, E-okna.pl, Forum Branżowe, Inwestycje.plus, Izolacje, Kb.pl, Kupdom.com.pl, Ładny Dom, Ladnydom.pl, Materiały Budowlane, Monter Stolarki, Murator, Muratorplus.pl, Obud.pl, Okna21.pl, Okno Kwartalnik, Oknonet.pl, Przegląd Budowlany, RBT Magazyn, Regiodom.pl, Stolarkabudowlana.eu, Stolarstwo.org, Świat Aluminium, Świat Szkła, Teraz-srodowisko.pl, Termomodernizacja.pl, Wybudujemy.com.pl

Bieżące informacje na temat wydarzenia można śledzić na:

Facebooku POiD: facebook.com/POiDstolarkabudowlana

Stronie internetowej POiD: poid.eu

Facebooku kampanii „DOBRY MONTAŻ”: facebook.com/dobrymontaz

 

Zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2024, która odbędzie się w dniach 30.01-02.02 2024 roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu – stoisko nr 1 w pawilonie 5.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Drier

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »