Technologie » Telekomunikacja

MorphoSkins.pl - nowy wygląd telefonu

MorphoSkins.pl - nowy wygląd telefonu
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne urządzenia mobilne mają coraz lepsze parametry, ale też jedną wspólną wadę: wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Jak wyróżnić swój telefon spośród prawie 5 mld innych urządzeń? Spraw sobie skina!

Centrum Badania Opinii Społecznej przygotowało raport, z którego wynika, że w Polsce aż 86 proc. ludności posiada telefon komórkowy. Popularna komórka popularnością dorównała... pralce automatycznej.

- Na rynku jest zaledwie kilka firm produkujących elektronikę użytkową. Problemem jest jednak to, że wszystkie te urządzenia są do siebie bliźniaczo podobne. Stąd pomysł, aby spersonalizować je tak, by były niepowtarzalne - uważa Paweł Laskowski, właściciel MorphoSkins.pl, sklepu internetowego, w którym użytkownicy mogą stworzyć swojego indywidualnego skina dla telefonu komórkowego, smartfona czy laptopa.

Metamorfoza sprzętu
Skiny umieszczone na sprzęcie mobilnym całkowicie zmieniają jego wygląd - zarówno przedniej, jak i tylnej obudowy. Telefon może nagle zyskać drapieżny wygląd dzięki skinowi z rysunkiem zwierzęcia, srebrny laptop może dzięki skinowi zmienić się w różowy. Liczba możliwości jest praktycznie nieograniczona - zależy od wyobraźni twórcy.

- Klienci mogą sami projektować skiny - na przykład tworząc kolaż z własnych zdjęć czy grafik - przekonuje Paweł Laskowski.

Sklep internetowy MorphoSkins.pl udostępnia swoim użytkownikom kreator, dzięki któremu mogą projektować skiny i sprawdzać, jak będą się prezentować na wybranym sprzęcie. Użytkownicy mogą stworzyć grafikę ze zdjęć lub zaprojektować własny wzór. Mogą także skorzystać z gotowych zdjęć i grafik z galerii Morpho, których oferta jest bardzo szeroka.

- Nasze wzory posiadają specjalną licencję do powielania i odsprzedaży - mówi właściciel MorphoSkins.pl. - Baza grafik jest na tyle rozbudowana, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie - dodaje.

Skin to nie naklejka
W porównaniu ze zwykłą naklejką skiny są znacznie bardziej zaawansowane technologicznie.
- Skiny Morpho produkowane są z materiałów koncernu 3M, który znany jest z wysokiej jakości produktów - zapewnia właściciel MorphoSkins.pl. - Przyklejając skina nie trzeba go podgrzewać suszarkami a klej aktywowany jest dociskiem i umożliwia przesuwanie skina po urządzeniu przed ostatecznym przyklejeniem folii - wylicza ekspert.

Możliwość repozycjonowania skina to przełomowe osiągnięcie. Dzięki temu każdy użytkownik sam bez problemu naklei skina we właściwym miejscu, równo i bez pęcherzy. Przesuwanie skina możliwe jest dzięki zastosowaniu technologii Comply, czyli specjalnych kanalików i mikro kulek w warstwie klejącej. Kulki zapewniają poślizg skina w czasie dopasowania. Podczas „ostatecznego" dociśnięcia kulki pękają i aktywują klej, a kanaliki pozwalają na ucieczkę powietrza z warstwy klejącej podczas naklejania.

Ochrona urządzenia
Morpho Skiny zmieniają nie tylko design telefonu, laptopa czy tabletu, ale stanowią także warstwę ochronną dla sprzętu.

- Warstwa każdego skina Morpho pokryta jest dodatkowymi cienkimi warstwami polimeru, które chronią przed zarysowaniem zarówno grafikę, jak i sprzęt - mówi Paweł Laskowski. Warstwy ochronne są tak dobrane, aby dodatkowo podkreślały głębię kolorów grafiki i wzmacniały wrażenia wizualne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Morpho Skins
http://www.morphoskins.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »