Technologie » Komputery

Mostostal Siedlce optymalizuje produkcję z EQ System

Mostostal Siedlce optymalizuje produkcję z EQ System
Zobacz więcej zdjęć »
Wybór systemu, który ma służyć firmie przez lata i rozwijać się wraz z nią jest wyzwaniem, którego podjęła się firma Mostostal Siedlce. Rozpoczęła od porównania zaproponowanych przez specjalistów EQ System rozwiązań z innymi narzędziami dostępnymi zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Dzięki temu zyskała pewność, że połączenie funkcjonalności systemów ASPROVA APS, OPERA MES i doświadczenia naszych specjalistów umożliwi jej realizację wybranych oczekiwań (zarówno teraz, jak i w przyszłości). Do najważniejszych należało udoskonalenie produkcji jednostkowej, która często uważana jest za zbyt skomplikowaną by móc w pełni zarządzać nią z wykorzystaniem wyspecjalizowanych systemów IT.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/mostostal_siedlce_optymalizuje_produkcje_z_eq_system.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »