Technologie » Komputery

MOSTVA wspiera obszar zarządzania obiegiem dokumentów i workflow z systemem XPRIMER.ECM

MOSTVA wspiera obszar zarządzania obiegiem dokumentów i workflow z systemem XPRIMER.ECM
Zobacz więcej zdjęć »
Myśląc o tym, jakie wyzwania występują w branży logistycznej – najczęściej myślimy o problemach związanych z zarządzaniem magazynem, a znacznie rzadziej o mało efektywnym obiegu dokumentów. Czy słusznie?

Niekoniecznie, ponieważ ilość przetwarzanych danych w branży logistycznej jest naprawdę ogromna, a konsekwencje wynikające ze zgubienia dokumentów lub zbyt długiego czasu ich lokalizacji mogą okazać się niezwykle bolesne.

Firmą, która jest niezwykle świadoma tego, jak kluczowe znaczenie na sprawne funkcjonowanie całej organizacji ma efektywne zarządzanie obiegiem dokumentów i workflow jest Mostva Sp. z o.o.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/case-studies-ecm/28181-mostva-wspiera-obszar-zarzadzania-obiegiem-dokumentow-i-workflow-z-systemem-xprimer-ecm.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »