Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Mother’s Protect – polska firma, która stworzyła pierwszy na świecie test na adaptogen

Mother’s Protect – polska firma, która stworzyła pierwszy na świecie test na adaptogen
Zobacz więcej zdjęć »
Rodzima firma - Mother’s Protect, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości naturalnych adaptogenów, stworzyła test, dzięki któremu można uzyskać odpowiedź na pytanie "który adaptogen wybrać?"

Adaptogeny to zioła, które swoją rosnącą popularność na zachodzie zawdzięczają rosyjskim naukowcom, którzy natrafili na te, wówczas tajemnicze, rośliny przy okazji badań nad substancją, która miała wzmocnić organizm astronautów do lotów kosmicznych.

Szybko się okazało, że sprawdzą się one nie tylko na orbicie pozaziemskiej, ale również w przypadku zwykłych zjadaczy chleba. Wykazują one bowiem takie właściwości jak:

  • Optymalizacja poziomu kortyzolu we krwi – redukcja stresu,
  • Poprawa pamięci, koncentracji i inteligencji,
  • Wzrost odporności,
  • Większa wydajność organizmu,
  • Przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie masy mięśniowej,
  • Poprawa funkcjonowania tarczycy,
  • Przywrócenie działania osi HPA do jej pierwotnego stanu

I wiele wiele innych…

Mnogość tych cech unikalnych dla każdego z adaptogenów sprawiła, że nie małym problemem okazał się dobór odpowiedniego dla siebie preparatu.

Jedynym sposobem na rozwiązanie tego kłopotu była konsultacja z lekarzem, naturopatą, bądź producentem. Trzecia opcja była wybierana najchętniej ze względu na szybkość otrzymania odpowiedzi.

Dzięki licznym mailom spływającym na skrzynkę firmy Mother’s Protect, właściciele marki zdecydowali się na stworzenie od podstaw testu, który będzie miał za zadanie dopasowanie odpowiedniego dla danej osoby adaptogenu, na podstawie udzielonych odpowiedzi na pytania o charakterze zdrowotnym.

We współpracy z dietetykami i zespołem specjalistów, po kilkudziesięciu dniach wytężonej pracy udało się stworzyć kompletne narzędzie, które dziś wykorzystują tysiące ludzi każdego miesiąca do tego, by dokonać prawidłowego wyboru adaptogenu.

Każdy z nich jest bowiem unikalny i charakteryzuje się innymi właściwościami, a dobór nieodpowiedniego preparatu może (w ekstremalnych przypadkach) skończyć się dotkliwymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Test można rozwiązać na stronie Mother’s Protect: www.mothersprotect.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »