Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Mrs. Sporty w Zamościu świętuje swoje drugie urodziny

Mrs. Sporty w Zamościu świętuje swoje drugie urodziny
Zobacz więcej zdjęć »
Trudno policzyć jak wiele pań w ciągu ostatnich dwóch lat zmieniło swoje życie dzięki Mrs. Sporty w Zamościu.
Dziś większość z nich to pewne siebie, wysportowane, zgrabne i przede wszystkim szczęśliwe kobiety. 9 listopada klub będzie świętował swoje urodziny i z tej okazji zaprasza na dzień otwarty zarówno aktualne klubowiczki jak i te, które do regularnych treningów nie są jeszcze przekonane.

- Bardzo się cieszę, że w ciągu tych dwóch lat wyszło od nas tyle zadowolonych klubowiczek. To oznacza, że nasz system motywacyjny jest na tyle mocny, że warto w naszym towarzystwie zaczynać swoje osobiste zmiany. Ćwiczenia fizyczne wykonywane pod czujnym okiem trenerów nie tylko poprawiają sprawność fizyczną, ale też kojąco wpływają na psychikę - mówi Dariusz Wojtkowski, właściciel Mrs. Sporty w Zamościu.

Klub pierwszy raz swoje drzwi otworzył w listopadzie 2016 roku. Dlatego też 9 listopada przedstawiciele marki zapraszają na niecodzienne wydarzenie - urodziny klubu. Panie - bo jest to klub sportowy przeznaczony wyłącznie do kobiet - będą mogły zobaczyć, w jakich warunkach odbywają się zajęcia, dowiedzieć się, na czym polega personalny trening interwałowy, poznać wykwalifikowaną kadrę, obejrzeć sprzęt, na którym gubi się zbędne kilogramy i porozmawiać z fachowcami o tym, jak zapewnić sobie dobre samopoczucie na co dzień, a także skorzystać z porad dietetycznych.

- To będzie absolutnie wyjątkowa impreza, dlatego też nie zabraknie tortu i szampana. Odrobina kalorii w tym dniu jest całkowicie dozwolona. Gwarantujemy wszystkim doskonałą zabawę fantową i koło fortuny z niespodziankami - dodaje Dariusz Wojtkowski.

Urodziny Mrs. Sporty w Zamościu rozpoczną się o godzinie 8.00 i potrwają do 20.00 Klub mieści się przy ulicy M. Reja 21 (DH Tomasz). To jedyne miejsce w Zamościu dedykowane tylko i wyłącznie kobietom. Z powodzeniem mogą z niego skorzystać te panie, którym zależy na pozbyciu się zbędnych kilogramów, wzmocnieniu mięśni brzucha i kręgosłupa, poprawieniu krążenia, zmianie nawyków żywieniowych. Trenerzy personalni są do dyspozycji przez cały trening, który trwa zaledwie 30 minut.

- To absolutnie wystarczy, i z pewnością jest to kluczowy argument dla zabieganych i zapracowanych kobiet. Serdecznie zapraszam - kończy właściciel klubu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »