Gospodarka » Narzędzia

MT300KA od Black&Decker- nowa jakość na rynku wielofunkcyjnych urządzeń oscylacyjnych

Firma Black&Decker wprowadza na rynek nową wersję wielofunkcyjnego urządzenia oscylacyjnego - MT300KA. Dodatkowe funkcje i jeszcze większa wydajność spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Nowe urządzenie wielofunkcyjne marki Black&Decker idealnie sprawdzi się podczas wykonywania większości prac wykończeniowych, zarówno przez domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalnych ekip remontowo-wykończeniowe. Produkt umożliwia precyzyjne cięcie, szlifowanie i zdrapywanie powłok z materiałów, a jego kompaktowa budowa ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach.

Model MT300KA posiada funkcję beznarzędziowego mocowania akcesoriów SuperlokTM, stworzoną dla prostej i szybkiej wymiany oprzyrządowania. Istotną zaletą urządzenia jest osiągana moc- 300W, jak również zmienna prędkość w zakresie 10.000-22.000 osc/min Dodatkowo dołączona podkładka szlifująca została wyposażona w system odciągu pyłu, który utrzymuje czystość pola pracy podczas wygładzania powierzchni. Komfort użytkowania narzędzia został także zwiększony poprzez zastosowanie ergonomicznie ukształtowanej, wąskiej i ogumowanej rękojeści głównej. Kolejną zaletą modelu MTK300KA jest trzymetrowy przewód zasilający.

W wyposażeniu standardowym, znalazły się: stopa szlifierska, 6 papierów ściernych (o ziarnistości 60, 80 i 120), brzeszczot do cięci wgłębnego, piła segmentowa a także sztywny oraz elastyczny skrobak.

Na tle wielofunkcyjnych urządzeń oscylacyjnych nowe narzędzie Black&Decker wyróżnia się bogactwem atrakcyjnych akcesoriów wchodzących w skład wyposażenia standardowego. Należą do nich miedzy innymi walizka gwarantująca komfort przechowywania oraz adapter narzędziowy pozwalający na mocowanie akcesoriów innych producentów.
Cena narzędzia: 439,00 PLN brutto
Wszystkie produkty Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


GaleriaPSB - porównywarka materiałów budowlanych - Zapraszamy.

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »