Gospodarka » Chemia

Mus z limonki – nowość produktowa marki Dulux®

Mus z limonki – nowość produktowa marki Dulux®
Zobacz więcej zdjęć »
Dla prawdziwych wielbicieli kolorów marka Dulux® wprowadziła na rynek nowy produkt. Jest nim, dostępny w limitowanych seriach, mus z limonki, który został wybrany Kolorem Roku na nadchodzący sezon.

Orzeźwiająca barwa musu z limonki dodaje pozytywnej energii. Należy ona do gamy kolorów jasnych, więc nie zmniejsza optycznie przestrzeni. W żółtawym świetle zyskuje na lekkości, niosąc odprężenie i błogość.

Przy oświetleniu o lekko niebieskawej barwie lub w miejscach zacienionych zyskuje na drapieżności i motywuje do działania. Zatem sprawdzi się niezależnie od pory roku – zimą dodając energii, a latem wyciszając. We wnętrzach barwy tej można używać zarówno pokrywając duże powierzchnie, jak też wykorzystując ją jako akcent porządkujący wnętrze. Mus z limonki świetnie łączy się zarówno z zimnymi, jak i ciepłymi barwami, dając niesamowite możliwości aranżacyjne – opowiada architekt Jan Pawlik.

Mus z limonki to nie tylko kolor. To przede wszystkim sposób wyrażania uczuć i szereg wartości, z których najważniejszą jest wdzięczność, uznana przez ekspertów z zespołu ColourFutures™ marki Dulux® za wiodącą w 2011 roku. Emocjonalny przekaz, jaki niesie ze sobą barwa, a także adekwatność do obowiązujących trendów społecznych zdecydował, że została ona wybrana Kolorem Roku 2011.

Kolor musu z limonki to barwa unikatowa, powstała z połączenia łagodnej cytrynowej żółci i soczystej trawiastej zieleni. Żółty uznaje się za jeden z najbardziej pobudzających kolorów. W psychologii barw wiąże się on z pogodnym nastrojem, ożywieniem, pragnieniem zmian i rozwijania się, przekroczeniem granic, dążeniem do radości i szczęścia – mówi psycholog dr Anna Waligórska.

Mus z limonki, z limitowanej edycji farb marki Dulux®, to najwyższej jakości emulsja lateksowa, która sprawia, że pomalowane nią powierzchnie są odporne na zmywanie i łatwe w utrzymaniu. Zastosowane w produkcie spoiwo lateksowe zapewnia długotrwały efekt dekoracyjny nawet przy konieczności częstego zmywania zabrudzeń. Formuła tiksotropowa gwarantuje łatwe malowanie, natomiast gęsta konsystencja produktu sprawia, że farba nie kapie z wałka i nie spływa po powierzchni, zapewniając estetyczny wygląd oraz komfort pracy bez pomocy fachowca. Uzyskane w wyniku malowania powłoki zyskują cechy paroprzepuszczalności, które umożliwiają ścianom oddychanie i zachowanie odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniu. Farba charakteryzuje się również wysoką wydajnością do 14m2/litr, zapewniającą efektywne wykorzystanie zakupionego produktu, co dla użytkownika przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztów remontu.

Cena: ok. 45 PLN/2,5lRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ciszewski Public Relations
http://www.ciszewskipr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »