Kultura » Kultura
Muzyczne zakończenie 23. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
23. Międzynarodowe Biennale Plakatu - najstarsza i najważniejsza impreza tego rodzaju na świecie, organizowana od 1966 roku, zakończy się już w najbliższą niedzielę. Do końca tygodnia w Muzeum Plakatu w Wilanowie - oddziale Muzeum Narodowego w Warszawie, można oglądać kilkaset dzieł plakacistów z całego świata, nagrodzonych przez międzynarodowe jury.
Ostatnim dniom wystawy towarzyszą koncerty muzyczne. W miniony weekend na dziedzińcu Muzeum wystąpił Leszek Możdżer, zachwycając liczne grono miłośników sztuki plakatu. W niedzielę 16 września zakończenie 23. Międzynarodowego Biennale Plakatu uświetni koncert Moniki Borzym, wokalistki jazzowej. Początek o godz. 18.30, wstęp bezpłatny. Muzeum Plakatu w Wilanowie czynne w tym dniu do rozpoczęcia koncertu.

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)