Kultura, sztuka » Kultura

Muzyczne zakończenie 23. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie

Muzyczne zakończenie 23. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze tylko przez kilka dni w Muzeum Plakatu w Wilanowie można oglądać 23. Międzynarodowe Biennale Plakatu. Zakończenie tegorocznego Biennale uświetni koncert Moniki Borzym, który odbędzie się ostatniego dnia trwania wystawy, 16 września 2012 r., na dziedzińcu Muzeum.

23. Międzynarodowe Biennale Plakatu - najstarsza i najważniejsza impreza tego rodzaju na świecie, organizowana od 1966 roku, zakończy się już w najbliższą niedzielę. Do końca tygodnia w Muzeum Plakatu w Wilanowie - oddziale Muzeum Narodowego w Warszawie, można oglądać kilkaset dzieł plakacistów z całego świata, nagrodzonych przez międzynarodowe jury.


Ostatnim dniom wystawy towarzyszą koncerty muzyczne. W miniony weekend na dziedzińcu Muzeum wystąpił Leszek Możdżer, zachwycając liczne grono miłośników sztuki plakatu. W niedzielę 16 września zakończenie 23. Międzynarodowego Biennale Plakatu uświetni koncert Moniki Borzym, wokalistki jazzowej. Początek o godz. 18.30, wstęp bezpłatny. Muzeum Plakatu w Wilanowie czynne w tym dniu do rozpoczęcia koncertu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »