Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Muzyczny Dzień Dziecka w Centrum Janki

Muzyczny Dzień Dziecka w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w piątek 1 czerwca, Centrum Janki przygotowało dla najmłodszych niezapomniane spotkanie muzyczne. Zajęcia w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju” potrwają od godz. 14.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

W Dzień Dziecka, na terenie pasażu handlowego Centrum Janki, po prawej stronie od wejścia głównego odbędzie się muzyczne spotkanie dla najmłodszych. Zajęcia zorganizowane będą w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju". Podczas spotkania dzieci nauczą się podstawowych technik gry na bębnach afrykańskich oraz poznają ciekawostki dotyczące ich budowy i historii. Warsztaty poprowadzą instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem muzyków - Szymona Wróblewskiego oraz Piotra Iwickiego. Na koniec zajęć nastąpi najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment, czyli bębniarskie „jam session" dla maluchów. Z okazji Dnia Dziecka na uczestników czekają drobne upominki.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat potrwają około 30 - 40 minut. Będą rozpoczynały się o pełnych godzinach zegarowych, rozpoczynając od godz. 14.00. Spotkania zakończą się o godz. 19.00. Akcja odbędzie się na terenie pasażu handlowego, po prawej stronie od wejścia głównego do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają instrumenty do nauki.

Dzień Dziecka w Centrum Janki będzie organizowany w ramach projektu „Warsztaty twórczego rozwoju". Są to zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem warsztatów jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwości drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3-go roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na stronie www.chjanki.pl oraz na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju" na Facebooku: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

Muzyczny Dzień Dziecka
Centrum Janki, pasaż handlowy, na prawo od wejścia głównego
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Piątek 1 czerwca 2012 r., od godz. 14.00 do 19.00

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »