Technologie » AGD - RTV

MXSP-BT3100 – mobilny głośnik z systemem bass-reflex

MXSP-BT3100 – mobilny głośnik z systemem bass-reflex
Zobacz więcej zdjęć »
MXSP-BT3100 to nowy produkt wśród głośników marki Maxell. Model składa się z dwóch głośników i charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 50W RMS. Z urządzeniami mobilnymi łączy się za pomocą Bluetooth lub złącza lightning.

W solidnej i ciekawie zaprojektowanej obudowie znalazły się dwa 60mm głośniki frontowe, o mocy 25W każdy, które wraz z systemem bass-reflex, zapewniają czyste i głębokie brzmienie. Pasmo przenoszenia zawiera się pomiędzy 40Hz a 20kHz, a impedancja wynosi zaledwie 8 omów.

Niemal cały przedni panel pokryty jest czarno-szarą siatką, która nadaje całości ciekawego i eleganckiego  wyglądu. W dolnej jego części znajduje się złącze lightning oraz przyciski służące do sterowania. Za ich pomocą można m.in. włączyć/wyłączyć głośnik, regulować głośność lub wybrać tryb odtwarzania.

Z tyłu producent umieścił wejście minijack 3,5mm dla innych niż produkty Apple urządzeń przenośnych oraz stopkę, pozwalającą stabilnie ustawić urządzenie na płaskiej powierzchni. Tutaj znajdują się również otwory umożliwiające montaż głośnika na ścianie.

W komplecie z panelem znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku czy przełączenie urządzenia w tryb czuwania.

Głośnik może służyć jako stacja dokująca dla produktów marki Apple, wyposażonych w złącze lightning: iPhone (modele iPhone 5 i nowsze) iPod Touch (5-ta i 6-ta generacja), iPod Nano (7-ma generacja) iPad (z wyświetlaczem Retina), iPad Mini oraz iPad Air.

Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 899 zł.

Specyfikacja:
Liczba kanałów:                               2.0
Łączność:                            Lightning dla iPod, iPhone, iPad, Bluetooth, 3.5mm
Bluetooth:                         2.1 +EDR, A2DP, AVRCP, SCMS
Zasięg:                                 8m
Całkowita moc:                                RMS 50W (2x25W)
Częstotliwość:                  40Hz - 20kHz
Impedancja:                      8om

Wymiary:                            180x375x95 mmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

s.wozniak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »