Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

MyDeal Podróże na Targach Turystycznych Lato 2012

MyDeal.pl zaprezentuje oferty turystyczne w najlepszych cenach na Targach Lato 2012, które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2012 w Warszawie.

Osoby, które odwiedzą stoisko MyDeal.pl będą mogły zapoznać się z najlepszymi ofertami pierwszej w Polsce platformy turystycznych zakupów grupowych – MyDeal Podróże. Odwiedzający będą mogli znaleźć propozycje wyjazdów nie tylko w najpopularniejsze miejsca w Polsce i na świecie, ale także do bardziej egzotycznych lokalizacji – takich jak Tajlandia czy Kuba.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

– Zapraszamy wszystkich miłośników podróży, aktywnych turystów i spokojnych wczasowiczów – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Zaprezentujemy najciekawsze propozycje na tegoroczne wakacje – zarówno pobyty w luksusowych hotelach na całym świecie, jak i dłuższe wycieczki objazdowe, czy ekstremalne wyprawy dla amatorów adrenaliny.

 
Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Więcej informacji o Targach LATO 2012 można znaleźć na stronie internetowej Targów  www.targilato.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MyDeal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »