Technologie » Komputery

myRobotcenter wspólnie z Comarch realizuje innowacyjną strategię omnichannel

myRobotcenter wspólnie z Comarch realizuje innowacyjną strategię omnichannel
Zobacz więcej zdjęć »
myRobotcenter, producent robotów dla gospodarstw domowych, przeznaczonych m.in. do utrzymania porządku w domach, ogrodach i basenach, stawia na systemy Comarch do obsługi handlu detalicznego.

Kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwoli firmie na wprowadzenie strategii omnichannel oraz poszerzenie działalności o nowe rynki.


Innowacyjny startup zdecydował się na wdrożenie systemów Comarch ERP, PoS, BI, DMS i Financials. Rozwiązania są ze sobą zintegrowane i obsługują w firmie procesy handlowe, księgowe oraz magazynowe.

Wysokie tempo rozwoju myRobotcenter niosło ze sobą konieczność rozszerzenia funkcjonalności i przepustowości działań. Firma potrzebowała systemu, który sprostałby tym wyzwaniom – elastycznego i skalowalnego rozwiązania z ofertą zróżnicowanych i nowoczesnych funkcjonalności.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/myrobotcenter_wspolnie_z_comarch_realizuje_innowacyjna_strategie_omnichannel.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )