Dom » Budownictwo

„Na 100% wszystko taniej!”, czyli nowa kampania Praktikera!

„Na 100% wszystko taniej!”, czyli nowa kampania Praktikera!
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa firmy Praktiker prowadzona pod hasłem: „Na 100% wszystko taniej”. Kampania ma charakter prosprzedażowy i promuje 20% rabat na cały asortyment marketów Praktiker.

Komunikację akcji wspierają intensywne działania ATL (telewizja, radio, internet). Kampania promocyjna skierowana jest do klientów indywidualnych oraz profesjonalistów i potrwa do 13 listopada.

 

Kampania promuje 20% obniżkę na cały asortyment firmy Praktiker, z którego mogą skorzystać zarówno klienci marketu, jak i sklepu internetowego www.praktiker.pl.

Działania reklamowe wspierające komunikację akcji mają na celu zwiększenie ilości klientów w sklepach Praktiker, a tym samym wzrost poziomu sprzedaży produktów.

Kampania ma zasięg ogólnopolski. Działania ATL obejmują: telewizję (spoty 10” w stacjach TVP, Polsat, TVN i w stacjach tematycznych), radio (spoty 15” w RMF FM oraz stacjach regionalnych i lokalnych) oraz działania w internecie (mailing, PPC, baner na stronie www.praktiker.pl). Uzupełnieniem kampanii jest komunikacja w markecie (plakaty, banery na fasadach).

Menedżerem projektu jest Beata Brzezowska - kierownik ds. marketingu Praktiker Polska. Kreację przygotowała Agencja Fat Baby, za zakup mediów odpowiada Dom Mediowy Maxus, zaś za działania PR – Agencja Kuźnia PR.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Praktiker
http://praktiker.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »