Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Na 12. urodziny Bonarka otwiera Sezam z nagrodami i rabatami

Na 12. urodziny Bonarka otwiera Sezam z nagrodami i rabatami
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji 12. urodzin krakowska Bonarka otwiera Sezam z darmowymi biletami wstępu do swoich miejsc rozrywki: do kina Cinema City, Sali Zabaw Fikołki oraz na Wystawę Pająków. Przygotowała też dla swoich klientów rabaty oraz nowe, specjalne nagrody w Sezamie.

Sezam to nazwa aplikacji premiującej klientów Bonarki, a urodzinowa akcja promocyjna obowiązywać będzie tylko 23 października (sobota).

Aby z niej skorzystać wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 100 zł (maksymalnie 2 dowody zakupu) oraz zeskanować je i zarejestrować w aplikacji Sezam. Klienci Bonarki sami zdecydują, który z voucherów odebrać na stoisku akcji by bawić się i świętować razem z Bonarką. Zabawa będzie słodka, gdyż każdy z uczestników promocji dodatkowo otrzyma urodzinowe czekoladki. Stoisko akcji będzie czynne w godz. 10:00-20:00 lub do wyczerpania nagród.

KONKURS PARAGONOWY

Ale to jeszcze nie wszystko. Osoba, która w dniu promocji zeskanuje paragony o sumarycznie najwyższej wartości, otrzyma nagrodę specjalną: Multicooker marki Russell Hobbs oraz ekstra 1000 punktów w aplikacji Sezam.

23 października to także urodzinowe nowości w katalogu nagród aplikacji SEZAM:

  • Relaksujący zestaw dla malucha Douglas Booom & Blossom,
  • Aparat FUJI Film Instax 11,
  • Plecak turystyczny Hi-Tec Pioneer,
  • Gra FIFA 22 PS5,
  • Swiss bransoletka damska BERING,
  • Smartwatch HUAWEI Watch GT 2e.

URODZINOWE RABATY

Dla uświetnienia 12. rocznicy otwarcia centrum w sklepach Bonarki tylko w sobotę obowiązywać będą także atrakcyjne rabaty. Ich zaktualizowana lista znajduje się na stronie centrum:

http://www.bonarkacitycenter.pl/12urodziny/

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle. Obiektem zarządza firma APSYS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »