Technologie » AGD - RTV

Na mapie Punktów Odbioru MegaMarket pojawia się Kraków

Na mapie Punktów Odbioru MegaMarket pojawia się Kraków
Zobacz więcej zdjęć »
Klienci sklepu internetowego MegaMarket już niebawem będą mogli korzystać z kolejnego punktu odbioru osobistego. W czwartek, 20 września, MegaMarket uruchamia swój punkt w stolicy Małopolski.Jeszcze w tym tygodniu klienci zamawiający towar w cieszącym się coraz większą popularnością sklepie internetowym www.megamarket.com.pl, będą mogli odebrać go w nowym Punkcie Odbioru zlokalizowanym w Krakowie, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18a.

Kraków, to po Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie i Poznaniu kolejne miasto w którym będzie można osobiście odebrać sprzęt zakupiony w MegaMarkecie. Punkty Odbioru otwierane są sukcesywnie w miastach, w których sklep odnotowuje dużą liczbę realizowanych zamówień.

Do plusów korzystania z Punktów Odbioru zaliczyć należy przede wszystkim atrakcyjną cenę dostawy, fachowe doradztwo oraz możliwość podłączenia i sprawdzenia nabytego sprzętu na miejscu. Klient może również skorzystać z usługi dostarczenia sprzętu do domu oraz jego montażu. W związku z otwarciem Punktu Odbioru w Krakowie, w dniach od 20 września do 4 października, dostawy do punktu realizowane będą zupełnie za darmo. Ponadto pierwszych 30 osób, które dokona zakupu za kwotę minimum 1000 zł i zdecyduje się na odbiór osobisty w Krakowie, dostanie bon uprawniający do zniżki o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

Otwierając Stałe Punkty Odbioru Osobistego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy cenią sobie możliwość wyboru takiej formy dostawy. Punkty Odbioru z powodzeniem łączą zalety sklepu internetowego (atrakcyjne ceny towaru) z zaletami wynikającymi z bezpośredniego kontaktu z wykwalifikowanymi handlowcami oraz możliwością sprawdzenia na miejscu zakupionego sprzętu, na co klienci zwracają coraz większą uwagę. Możliwość odbioru osobistego to – obok niskiej ceny towaru – bardzo ważne kryterium podejmowania decyzji o zakupie w sklepie internetowym. Na mapie punktów odbioru www.megamarket.com.pl sukcesywnie pojawiać będą się zatem kolejne lokalizacje. - mówi Grzegorz Ożóg, Dyrektor ds. sprzedaży internetowej w Grupie Domex.
Sklep internetowy MegaMarket firmy Domex istnieje od 2006 roku. Powstał w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet.  Firma Domex posiada własne nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe wysokiego składowania o powierzchni ponad 11 000 mkw., dzięki czemu aż 90 % zamówień może zostać zrealizowanych w dniu ich złożenia.  Odpowiednie magazynowanie i profesjonalne przygotowanie towarów do transportu  zapewnia  stuprocentowe bezpieczeństwo wysyłanego sprzętu.

Domex / MegaMarket
więcej informacji z Domex / Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »