Dom » Nieruchomość

Na Osiedlu Rozalin kupisz też mieszkanie

Novum Plus, firma realizująca Osiedle Rozalin w podpoznańskim Lusówku, właśnie poszerzyła swoją ofertę o mieszkania. W sprzedaży znalazły się już cztery pierwsze lokale. Docelowo powstanie ich szesnaście.

Novum Plus otrzymało pozwolenie na budowę domów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. – W każdym z nich będą znajdować się dwa dwupoziomowe lokale mieszkalne o powierzchni 81,68 mkw z przynależną do danego mieszkania działką o powierzchni 221,4 mkw, niezależnym wejściem, ogrzewaniem oraz własnym ogródkiem – mówi Dawid Sztandera, prezes Novum Plus. – Klienci, którzy zdecydują się na zakup, do nowego mieszkania będą mogli wprowadzić się już w 2013 roku – dodaje. Cena lokalu wynosi od 299 601,15 zł brutto.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguOsiedle Rozalin w Lusówku w gminie Tarnowo Podgórne oddalone jest od centrum Poznania o ok. 20 minut. – Nowa pozycja w ofercie może okazać się rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby zamieszkać za miastem, blisko zielonych terenów rekreacyjnych, jednak nie chcą specjalnie zmieniać dotychczasowego stylu życia inwestując w dom – mówi Dawid Sztandera z Novum Plus.

Osiedle leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i Jeziora Lusowskiego, co daje możliwość rekreacji i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dużym atutem inwestycji jest dobre połączenie komunikacyjne ze stolicą Wielkopolski. Bliskość głównych dróg: nr 92 (ul. Dąbrowskiego) ok. 3,5 km od Osiedla, nr 307 (ul. Bukowska) ok. 3 km oraz autostrada A2 ok. 6 km, pozwala bezkolizyjnie i szybko dotrzeć do centrum miasta. Dodatkowo w Lusówku dostępna jest gminna komunikacja autobusowa (TP-BUS), która kursuje na trasie Lusówko – Poznań Ogrody. Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane, posiada bogatą infrastrukturę, a w jego okolicy znajdują się wszystkie potrzebne placówki w postaci sklepów, szkół i przedszkoli. 

 

***

Inwestorem Osiedla Rozalin jest firma Novum Plus – spółka-córka firmy Novum z Kalisza, która od lat realizuje inwestycje w całej Polsce. Samo Novum Plus działa na rynku już od 2004 roku. Realizacja Osiedla Rozalin została rozpoczęta w 2007 roku.

W ramach całej inwestycji przewidziano 6 etapów – łącznie ma powstać ponad 300 domów - wolno stojących,  w zabudowie  bliźniaczej, szeregowej, a także budynki mieszkalne. Osiedle Rozalin położone jest w wyjątkowej, pełnej uroku i zieleni części gminy Tarnowo Podgórne, przy drodze powiatowej Lusówko-Więckowice, z dala od zgiełku miasta, zaledwie 20 minut od centrum Poznania. Dużym atutem lokalizacji Osiedla jest naturalny, piękny krajobraz lasów i Jeziora Lusowskiego, wzdłuż którego przebiega dobrze oznakowany i jeden z najciekawszych szlaków turystycznych Wielkopolski. Osiedle Rozalin charakteryzuje się bogatą infrastrukturą oraz wysokim standardem wyposażenia domów. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu, posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. Domy budowane są w technologii tradycyjnej, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów.  

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

malwi_ak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »