Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Na szkolenia do… Centrum Handlowego. Storytelling i prawo w Galerii Katowickiej

Czy centrum handlowe może kreować przestrzeń miejską i skutecznie integrować różne środowiska biznesowe? Sukces Galerii Katowickiej i uruchomionej w lutym Akademii Biznesu - nowej odsłony Projektu Wyższy Poziom - pokazuje, że tak.

Centrum ma swoje ważne miejsce w tkance miejskiej, inspiruje otoczenie i pobudza je do rozwoju. Każda z proponowanych aktywności Akademii ma komplet uczestników. Na część wydarzeń, na które każdorazowo obowiązują zapisy, listy chętnych zamykają się w ciągu kilku godzin.  A już w najbliższy czwartek, 19.04, odbędą się dwa bezpłatne wydarzenia: poranne Śniadanie Branżowe poświęcone konstruowaniu bezpiecznych umów oraz wieczorne spotkanie z Adamem Piochem, znanym ekspertem ds. storytellingu.

W trakcie zajęć w Akademii Biznesu, na które bezpłatnie zaprasza Galeria Katowicka, uczestnicy mogą skorzystać z wielu propozycji związanych z rozwojem i poszerzaniem własnych kompetencji. Co czeka nas za kilka dni?

19.04.2018, godz. 18:00 -  Adam Pioch: Storytelling w biznesie i w życiu

Umiejętność opowiadania to podstawowe narzędzie prawdziwego przywódcy, kogoś, kto potrafi zmobilizować innych do niecodziennego wysiłku. Dobrze opowiedziana historia zapewnia kluczową korzyść - istotną przewagę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku oraz bycie liderem. Dobra narracja potrafi przekonać każdego - klientów, pracowników czy inwestorów. Jak biznesowo wykorzystać tkwiącą w opowieściach moc? Jak snuć opowieści o marce, także tej osobistej? O nowej roli opowieści i sposobach jej realizacji opowie Adam Pioch, charyzmatyczny mówca, mentor, ekspert z zakresu storytellingu.

Czego możemy spodziewać się po spotkaniu? Wprowadzenia w świat storytellingu, praktycznej wiedzy w pigułce, do tego inspirujących, ciekawych historii i sposobów na sukces. Można będzie poznać wiele barwnych, zaczerpniętych z doświadczenia mówcy faktów, posłuchać wciągających historii, przeplatanych cennymi wskazówkami i praktyczną wiedzą. Wystąpienie odbędzie się w sali kinowej Multikina w godz. 18:00 - 19:00.

19.04.2018 godz. 10:00 - Śniadanie Branżowe: „Jak skonstruować bezpieczną umowę?"

Spotkanie z Adamem Piochem nie będzie jedynym biznesowym wydarzeniem, jakie w najbliższy czwartek przygotowała Galeria Katowicka. Również tego dnia, już o godz. 10.00, odbędzie się cykliczne Śniadanie Branżowe Akademii Biznesu, tym razem poświęcone niezwykle istotnym kwestiom formalno - prawnym zawierania umów.

O tym, jak skonstruować bezpieczną umowę, opowie Tomasz Sułkowski - prawnik, doktorant i wspólnik zarządzający w Kancelarii Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP. Prowadzący jest praktykiem w dziedzinie prawa gospodarczego, obsługując pod kątem prawnym przedsięwzięcia budowlane od strony wykonawczej i inwestorskiej na rynku prywatnym oraz zamówień publicznych. Jest opiekunem prawnym wielu firm budowlanych na terenie Śląska i województw ościennych.

Wystąpienie odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 10:00  na Antresoli. Wszystkich słuchaczy czeka dodatkowo poczęstunek: aromatyczna kawa i ciastko-granola od Grand Coffee Katowice!

Jak zarejestrować się na spotkania?

Udział w spotkaniu z Adamem Piochem oraz w Śniadaniu Branżowym, podobnie jak w innych zajęciach organizowanych przez Akademię Biznesu Galerii Katowickiej, jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona - obowiązują zapisy. Rezerwacji można dokonać w Punkcie Informacyjnym lub mailowo, pod adresem akademiabiznesu@galeriakatowicka.eu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media
http://www.openmedia.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 5 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »