Technologie » Komputery

Nadchodzi era „ERP przedmiotów”

Nadchodzi era „ERP przedmiotów”
Zobacz więcej zdjęć »
Technologie zmieniają się cyklicznie, często przy tym zmieniając reguły gry. Na rynku ERP wraz z popularyzacją czterech trendów technologicznych – serwisów społecznościowych, mobilności, analityki biznesowej oraz technologii chmurowych

Doświadczamy łączącej te trendy rewolucji, która dokonuje transformacji aplikacji biznesowych.

Niedawno rząd Chin zapowiedział inwestycje w obszarze internetu przedmiotów. Gartner szacuje, że w roku 2020 do Internetu przedmiotów będzie podłączone ponad 26 miliardów urządzeń. W celu wykorzystania inteligentnych urządzeń i maszyn oraz w celu użytecznego przetworzenia informacji, systemy będą musiały zbierać i analizować ogromne wolumeny danych. W środowisku biznesowym będzie to rola ERP – „ERP przedmiotów” – które połączy urządzenia, systemy i ludzi czyniąc ich jeszcze bardziej pożytecznymi w firmie. ERP będzie centrum podejmowania wszystkich decyzji, łączenia ludzkich przemyśleń, maszyn, urządzeń oraz „przedmiotów”.

Czytaj całość artykułu tutaj:  http://www.erp-view.pl/erp/nadchodzi_era_erp_przedmiotow.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »