Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Budownictwo

Nagroda dla FERRO w konkursie LIDER INSTALACJI 2016

Nagroda dla FERRO w konkursie LIDER INSTALACJI 2016
Zobacz więcej zdjęć »
Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, iż firma FERRO znalazła się w gronie laureatów prestiżowego branżowego konkursu LIDER INSTALACJI, zdobywając nagrodę w kategorii:

Energooszczędność – technologie i produkty za baterie i natryski przeznaczone dla budynków podlegających wielokryterialnej ocenie jakości LEED i BREEAM.  Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się 25 kwietnia 2016 r. w Poznaniu, podczas III Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych. W imieniu firmy nagrodę odebrał Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Zbigniew Gonsior.

Baterie i natryski dla budynków podlegających certyfikacji LEED i BREEAM firmy FERRO to pierwsza na polskim rynku kompleksowa oferta dla obiektów deweloperskich, biurowych, handlowych, przemysłowych i hotelowych, zapewniająca maksymalne oszczędności wody i energii służącej do jej podgrzania, spełniająca wymagania w zakresie efektywnego gospodarowania wodą stawiane inwestycjom podlegającym wielokryterialnej ocenie LEED i BREEAM. Energooszczędna technologia, funkcjonalność i nowoczesny design są znakami rozpoznawczymi armatury FERRO, czyniąc z niej doskonałą propozycję inwestycyjną.

Intensywnie rozwijamy ten segment produktów, ponieważ zrównoważone budownictwo ma przed sobą ogromną przyszłość, a zielone certyfikaty stają się wymogiem w biznesie dla firm zorientowanych na ekologię i coraz częściej stosowanym narzędziem w budowaniu przewagi konkurencyjnej - komentuje Zbigniew Gonsior, Wiceprezes Zarządu FERRO S.A. Pierwszy w Polsce certyfikat EU Ecolabel w kategorii „Armatura sanitarna” przyznany FERRO w 2014 r. świadczy o tym, że rozumiemy znaczenie problemu i podejmujemy działania, które oszczędzają energię, zasoby naturalne i ograniczają koszty związane z ich codziennym wykorzystywaniem – dodaje Zbigniew Gonsior. Jednak rozwiązania, które od lat sprawdzają się w gospodarstwie domowym są niewystarczające, jeśli chodzi o armaturę dla obiektów użyteczności publicznej. W biurowcach, galeriach handlowych, hotelach, etc. inwestorzy, deweloperzy i najemcy szukają jeszcze większych oszczędności. FERRO jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom i równocześnie wymaganiom wynikającym z procedur certyfikacji LEED i BREEAM – podsumowuje Zbigniew Gonsior.

Celem konkursu organizowanego przez redakcję specjalistycznego, ogólnopolskiego miesięcznika "Rynek Instalacyjny", którego wydawcą jest Grupa MEDIUM, jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym naciskiem na ich energooszczędność i oddziaływanie na środowisko naturalne.

Warto podkreślić, iż firma FERRO jest czterokrotną laureatką konkursu, wyróżnioną w latach 2010-2014 nagrodami w następujących kategoriach: Woda i kanalizacja (2010), Marketing i rozwój rynkowy firmy (2012), Energooszczędność – technologie i produkty (2014). Tegoroczny LIDER INSTALACJI dla FERRO jeszcze bardziej umacnia pozycję firmy, jako niekwestionowanego eksperta w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, których celem jest ograniczenie zużycia wody i tym samym ochrona środowiska naturalnego.    Bogusława Wiewiórowska-Paradowska, Prezes Grupy Medium
    Waldemar Joniec, Redaktor Naczelny miesięcznika Rynek Instalacyjny
    Zbigniew Gonsior, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu FERRO S.A.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »