Firma » Bankowość

Nagroda dla Kredyt Banku

Nagroda dla Kredyt Banku
Zobacz więcej zdjęć »
Kredyt Bank otrzymał nagrodę za kredytowanie nieruchomości. Wyróżnienie zostało przyznane przez miesięcznik BANK.

Miesięcznik przyznał Kredyt Bankowi tytuł lidera sektora bankowego za najwyższą dynamikę wzrostu portfela kredytów hipotecznych oraz znaczny wzrost sprzedaży nowych kredytów z przeznaczeniem na finansowanie nieruchomości.

Wyróżnienie w rankingu jest dla Banku potwierdzeniem, że nasza praca nad udoskonalaniem procesów przynosi efekty, a nasz produkt jest dostrzegany przez rynek i klientów. Chciałbym, by kredyt hipoteczny kojarzył się z Kredyt Bankiem - powiedział Maciej Bardan, prezes Kredyt Banku.

Kredyt Bank udziela kredytów mieszkaniowych w złotych, oprocentowanych od 7,52%. Kredytowanie jest możliwe nawet do 100% wartości nieruchomości, na okres  30 lat. Dodatkowym atutem jest ubezpieczenie spłaty kredytu do kwoty 350 tys. zł oraz wakacje kredytowe. Kredyt przeznaczony jest zarówno na zakup domu, mieszkania, działki, budowę własnego lokum, remont, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, jaki i zamianę mieszkania. Można go uzyskać w ciągu tygodnia od złożenia kompletu dokumentów. Wstępna decyzja jest wydawana w ciągu 1-2 dni.
W ciągu pięciu miesięcy 2009 roku Kredyt Bank udzielił 3236 kredytów na kwotę ponad 603 mln zł, a dynamika sprzedaży wynosi 108%. Według szacunkowych danych udział w rynku po czterech miesiącach br. wynosi ok. 6,5%.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »