Firma » Biznes

Nagroda Retailer of the year 2013 dla Piotra i Pawła

Nagroda Retailer of the year 2013 dla Piotra i Pawła
Zobacz więcej zdjęć »
SCF jest cyklicznym spotkaniem najemców i inwestorów centrów handlowych, organizowanym od 2005 r. Jest to największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowej. Forum odbywa się dwa razy do roku: na wiosnę (1 dzień) i na jesieni (2 dni).

Wiosenna edycja Forum w 2013 r. odbyła się 7.03.2013 w Hotelu Hilton w Warszawie.

Podczas forum najlepsze sieci handlowe w Polsce zostały nagrodzone SCF Retailers’ Awards. Nagrody przyznało jury złożone z wybitnych specjalistów związanych z rynkiem nieruchomości handlowych. Jury wyłoniło nominacje w 18 kategoriach.
 
Piotr i Paweł otrzymał oficjalny tytuł w kategorii "FMCG Retailer of the year 2013" pokonując dwóch konkurentów: Biedronkę i Auchan.

"Jest to dla nas bardzo miłe wyróżnienie, że jesteśmy doceniani jako dobry partner biznesowy. Nasz sposób zarządzania opiera się głównie na potencjale i wiedzy ludzi i jest to najbardziej skuteczne narzędzie w realizacji celów w zmieniającej się, konkurencyjnej rzeczywistości rynkowej. Zapewniamy klientowi najlepszy wybór asortymentu przy jednoczesnym zapewnieniu konkurencyjności cenowej.

Co więcej, nieustannie podążamy za zmieniającymi się potrzebami konsumentów. Istotnym elementem rozwoju Piotra i Pawła są takie czynniki jak nasza logistyka oraz franczyza. W roku 2013 chcielibyśmy skupić się na pozyskiwaniu nowych franczyzobiorców i otwieraniu kolejnych sklepów franczyzowych. Wśród umów, podpisanych w ostatnim czasie, na kolejne lata znajdują się umowy  najmu powierzchni m.in. w Warszawie (Art. Norblin i Royal Wilanów) oraz w Gdańsku (Forum Radunia). Z kolei najbliższe otwarcia będą miały miejsce odpowiednio w Skórzewie p/Poznaniem w Galerii Mallwowa, Konstancin Jeziorna przy ul Warszawskiej oraz w City Center w Poznaniu" - mówi dyrektor dep. nieruchomości Piotr i Paweł S.A. Bartosz Kujawski.Piotr i Paweł ( www.piotripawel.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI z Piotr i Paweł S.A. (PRESS BOX) Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »