Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nails & Style Paznokciowe szaleństwo 2009

Nails & Style Paznokciowe szaleństwo 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „International Nail Art Championship 2009” już niedługo w Warszawie!

W rywalizacji z najlepszymi stylistami paznokci z Polski, laureatami konkursu Nail Art Poland 2009, zmierzą się wybitni specjaliści z Rosji, Litwy, Ukrainy i Łotwy, a temat przewodni to SAFARI. Konkurs będzie ozdobą i atrakcją jednego z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Polsce - VIII Międzynarodowego Kongresu i Targów Pielęgnacji Paznokci Nails & Style 2009! 

Impreza odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia 2009 roku w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria.

Na targach zaprezentują się producenci i dystrybutorzy kosmetyków oraz akcesoriów do pielęgnacji, przedłużania i zdobienia paznokci. Przedstawiciele salonów kosmetycznych będą mogli dokonać zakupów w promocyjnych cenach i poznać hity nadchodzącego sezonu sylwestrowo-karnawałowego. W czasie Kongresu i Targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i techniki w manicure. Producenci pokażą najciekawsze kosmetyki, atrakcyjne zestawy do pielęgnacji paznokci oraz innowacyjne akcesoria dla salonów kosmetycznych.

W sobotę, 5 grudnia 2009 r., profesjonaliści i kosmetolodzy z Polski i zagranicy poprowadzą warsztaty na temat technik manicure i pedicure oraz naukowych osiągnięć w dziedzinie pielęgnacji dłoni.  

Organizatorem oraz patronem prasowym imprezy jest czasopismo „Paznokcie”.  

Kontakt:

Kinga Niżewska

Kom. 0 601 143 403

e-mail: k.nizewska@kamodus.pl  

Anna Traczyk-Przedwolska

Kom. 0 663 877 582

e-mail: a.przedwolska@kamodus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »