Rozrywka i wypoczynek » Sport

Najbardziej emocjonująca Strefa Kibica w Łodzi

Najbardziej emocjonująca Strefa Kibica w Łodzi
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy czwartek (28 czerwca) o godzinie 16:00 Polacy rozegrają trzeci mecz podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Tym razem nasza reprezentacja zmierzy się z drużyną Japonii. Natomiast w weekend czeka nas już 1/8 finału!

W sobotę o godzinie 20:00 odbędzie się mecz Urugwaj – Portugalia, a w niedzielę o godzinie 16:00 zmierzą się ze sobą drużyny Rosji i Hiszpanii. Do śledzenia rozrywek i wspólnego przeżywania piłkarskich emocji Port Łódź zaprasza na Patio, gdzie do 15 lipca funkcjonuje najbardziej emocjonująca w mieście Strefa Kibica!

STREFA KIBICA NA PATIO

Urokliwe Patio, duży telebim o wielkości 24 mkw., sztuczna trawa dodająca klimatu oraz miękkie pufy, na których można się wygodnie rozsiąść – tak wygląda Strefa Kibica w Porcie Łódź. To tu na żywo i oczywiście bezpłatnie oglądać można wszystkie mecze podczas tegorocznych Mistrzostw w Piłce Nożnej. Rozgrywki śledzić można także przez cały czas w Strefie Restauracyjnej Centrum, gdzie z myślą o kibicach zlokalizowane zostały trzy telewizory.

Podczas meczu Polaków (28 czerwca) na Patio pojawi się Irek Bieleninik – znany telewizyjny prezenter, który rozgrzeje atmosferę i zachęci do kibicowania polskiej drużynie w meczu z Japonią. Tego dnia na Patio będzie także funkcjonował punkt, w którym pomalujemy twarz w biało - czerwone barwy. Na gości Strefy Kibica czekać będą ponadto konkursy z nagrodami oraz animacje i zabawy dla najmłodszych, którzy otrzymają biało-czerwone flagi.  W Strefie Kibica pojawi się również terenowe studio Radia Łódź, w którym pojawią się specjalni goście: Piotr Rogucki, piłkarz Marek Chojnacki, lekkoatleta Piotr Kędzia oraz Tomasz Grzywaczewski, redaktor naczelny magazynu Koncept.

ROZDALIŚMY JUŻ 500 SZALIKÓW KIBICA! BAW SIĘ Z NAMI!

Na terenie Centrum, w Atrium (obok sklepu IKEA), trwa zabawa w piłkarskim klimacie, którą Port Łódź przygotował z myślą o Mundialu. Każdy uczestnik, który celnie strzeli bramkę na naszym mini boisku wygrywa szalik w biało – czerwonych kolorach. Aby wziąć udział w zabawie należy dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł. Gole z gwarantowanymi nagrodami strzelamy do 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca). Do tej pory kibice otrzymali już od Portu Łódź 500 szalików i 3000 antystresowych piłeczek. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.portlodz.pl

Przypomnijmy też, że w alejce przy strefie restauracyjnej przez cały czas oglądać można bezpłatnie wystawę oficjalnych strojów Polskiej Reprezentacji.

 COŚ DLA MALUCHÓW!

W Atrium, w godzinach 10:00 – 20:00 działa specjalna Strefa Małego Piłkarza, dedykowana najmłodszym. Dzieci mogą tu zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli. W Strefie Małego Piłkarza obecne są hostessy, które prowadzą i koordynują grę maluchów. Atrakcje dla dzieci są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »