Rozrywka i wypoczynek » Gry

Najbardziej kultowe gry o skokach narciarskich

Najbardziej kultowe gry o skokach narciarskich
Zobacz więcej zdjęć »
Obecny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich został zakończony przedwcześnie, z powodu rozwoju epidemii koronawirusa. Kibiców ominęły ostatnie zmagania skoczków w Turnieju Raw Air oraz Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Planicy.

Każdy fan popularnego w Polsce sportu zimowego, może poczuć się jak jego idol, podczas grania w gry związane ze skokami. Dla wszystkich spragnionych rywalizacji na skoczniach stworzyliśmy zestawienie najbardziej kultowych gier o skokach narciarskich. (więcej na temat gier: https://skoki-narciarskie.pl/category/gry/).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Deluxe Ski Jump

Są gry, w które grał niemal każdy z nas. Do tego grona z całą pewnością można zaliczyć Deluxe Ski Jump 2. Jest to najbardziej popularna i znana gra o skokach narciarskich. Premiera DSJ2 przypadła na 2001 rok i zbiegła się w czasie z wielkimi sukcesami Adama Małysza. Na fali zwycięstw Orła z Wisły, gra zyskała mnóstwo fanów. Mimo przeciętnej grafiki Deluxe Ski Jump 2 charakteryzował się bardzo dobrą grywalnością.

W następnych latach pojawiły się trzecia i czwarta odsłona gry. Kolejne edycje zyskały również rzeszę graczy, jednak nie pobiły fenomenu “dwójki”.

Co najważniejsze, tutaj zawody nigdy nie zostaną odwołane ze względu na złe warunki.Więcej memów o skokach narciarskich można znaleźć na https://skoki-narciarskie.pl/tag/skoki-narciarskie-memy/Ski Jump International 3

W pewnym czasie gra ta mogła stanowić konkurencję dla Deluxe Ski Jump 2. Podobnie jak w DSJ2, tak samo w Ski Jump International 3 najważniejsza była sama rozgrywka. Twórcy gry nie zwracali więc uwagi na zbyt rozbudowaną szatę graficzną. W odróżnieniu od większości innych tytułów, gdzie oddawanie skoków odbywa się za pomocą myszki, skoki w SJI 3 wykonuje się za pomocą klawiatury.Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto

Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto, to gra stworzona przez studio VCC z Niemiec. Zyskała ona wielką popularność w Polsce, podobnie jak jej poprzedniczka - Skoki Narciarskie 2001: Polski Zwycięzca. Po uruchomieniu gry wita nas sam Orzeł z Wisły słowami: “Skoki Narciarskie 2002, serdecznie zapraszam – Adam Małysz”. Dodatkowego smaczku rozgrywce dodaje komentarz Włodzimierza Szaranowicza oraz Dariusza Szpakowskiego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »