Gospodarka » Bezpieczeństwo

Najlepsze produkty dla MSP w UNIQA

Najlepsze produkty dla MSP w UNIQA
Zobacz więcej zdjęć »
Pakiet Firma & Planowanie UNIQA został po raz kolejny doceniony przez ekspertów. 29 maja 2009r. Gazeta Finansowa wyróżniła ten produkt w kategorii Najlepsze Ubezpieczenia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w magazynie „Turbiny Polskiej Gospodarki".

Wyróżnienia Najlepsze Produkty dla MSP są wynikiem wnikliwej analizy ofert dla tego sektora, przeprowadzonych przez zespół redakcyjny oraz współpracowników Gazety Finansowej.

Wyróżniono firmy, odznaczające się dużym profesjonalizmem i rzetelnością, posiadającą bogatą ofertę dedykowaną małemu i średniemu biznesowi. Szczególny nacisk w ocenie produktów i usług położono na innowacyjne rozwiązania, praktyczną możliwość ich wykorzystania, ekonomiczność i niezawodność. Wyróżnienia dla najlepszych produktów dla Polskiej gospodarki przyznano w 10 kategoriach. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w październiku.

- Pakiet ubezpieczeń dla MSP Firma & Planowanie jest bodaj najbardziej utytułowanym produktem w portfolio Grupy UNIQA. Cieszymy się tym bardziej, że jego sukces nie wyraża się jedynie w uznaniu ekspertów branżowych, ale także w rosnącym zainteresowaniu klientów - mówi Piotr Wyraz, kierujący działem marketingu UNIQA. - Doceniają oni elastyczność naszego produktu, szeroki zakres ochrony oraz przystępną cenę - dodaje.

Oprócz nominacji Gazety Finansowej, Pakiet Firma & Planowanie otrzymał następujące nagrody:

  • Order Finansowy w kategorii ubezpieczeń dla MSP (Home & Market, luty 2009 r.)
  • Nagroda Najlepszy Produkt dla Biznesu 2008-2009 (Gazeta Finansowa, 12-18 grudnia 2008 r.)
  • Wyróżnienie Najlepszy Produkt Finansowy dla Firm w kategorii ubezpieczeń majątkowych (Gazeta Finansowa, 2 lutego 2007 r.)
  • Certyfikat Sprawdzone OWU - rekomendację i certyfikat od Miesięcznika Ubezpieczeniowego w 2007 r. (Miesięcznik Ubezpieczeniowy, styczeń 2007 r.)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »