Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Najlepszy sportowy strój kąpielowy

Najlepszy sportowy strój kąpielowy
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wyglądać pięknie na plaży, basenie i podczas letnich wycieczek i jak czuć się po prostu świetnie w tym, co na siebie wkładamy?

Kupując strój kąpielowy, większość z nas skupia się na wyborze tego, który ma odpowiadający nam fason i wzór celujący w nasz gust. Jednak należy zaznaczyć, że dobrze dobrany kostium powinien uwzględniać sylwetkę oraz aktywność, jaką zamierzamy podejmować.

Pewne jest, że inny będzie strój kąpielowy służący do pływania wyczynowego, a inny kostium do opalania. Natomiast odmienne rodzaje sylwetki wymagają włożenia stroju jednoczęściowego, bikini bądź tez pozwalają na małe szaleństwo i zainwestowanie w trikini. Chcąc się jedynie opalać najlepiej jest wybrać strój minimalny, odkrywający, jak najwięcej ciała. Natomiast sportowy kostium to niemal zawsze jednoczęściowy strój kąpielowy.

Taki fason dodaje ciału opływowego kształtu, co zwiększa szybkość pływania i ułatwia wykonywanie ruchów rękami i nogami. Woda lepiej okrąża ciało ułatwiając pokonywanie kolejnych metrów. Ponadto, stroje kąpielowe jednoczęściowe są wygodniejsze. Poza pływaniem wpław, można w nich surfować, nurkować, pływać na nartach wodnych czy rowerze wodnym. Oprócz tego, nie zaszkodzi, gdy zagramy w nich w plażowe gry zespołowe.

Mamy przy tym gwarancję, że żaden element nie zsunie się ani nie odwiąże. To zapewnia swobodę ruchów i brak zmartwień związanych z odkryciem zbyt dużych partii ciała. Mimo tego, grając w piłkę nożna lub siatkówkę plażową, spokojnie można łożyć strój dwuczęściowy. Powinien on jednak składać się nie z drobnych fig, a z szortów. Natomiast jako górę trzeba wybrać top wkładany przez głowę. Wiązane staniki grożą łatwym rozplątaniem się i opadnięciem w trakcie biegu lub podskoku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

obserwator

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »