Technologie » Komputery

Najlepszy z najlepszych ERP w chmurze wg Gartnera - Oracle

Najlepszy z najlepszych ERP w chmurze wg Gartnera - Oracle
Zobacz więcej zdjęć »
Mijające gorące lato wraz z końcem sezonu ogórkowego zachęca do spokojnego spojrzenia na chmurzasty rynek systemów ERP. Tuż przed wakacjami ukazał się kolejny raport Gartnera na temat najlepszych na rynku systemów finansowych klasy ERP oferowanych w modelu usługowym.

Jest to już druga edycja raportu Gartner Magic Quadrant for Cloud Core Financial Management Suite Cloud ERP. Warto przyjrzeć się, co stało się w ciągu ostatniego roku i jak poradził sobie lider tego zestawienia, najlepszy z najlepszych, czyli Oracle.

W ocenie Gartnera aplikacja Oracle ERP Cloud jest obecnie najlepszym systemem zintegrowanym do zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Oracle po raz kolejny w pełni zasłużył na pozycję lidera. Ogólny wzrost przychodów r/r z rynku SaaS wyniósł 50 %. Poza klientami z rynku średniego co raz więcej firm globalnych korzysta z Oracle ERP Cloud. Łączna liczba klientów aplikacyjnych na całym świecie przekroczyła już 6000 przedsiębiorstw. Gartner docenia bogatą funkcjonalność rozwiązaniu w zarządzaniu finansami oraz w zarządzaniu firmami międzynarodowymi i grupami kapitałowymi. Siłą Oracle jest też obecność w 140 krajach, dostępność rozwiązania w 25 językach i rozwinięta sieć partnerów wdrożeniowych. Podobnie jak w badaniu ubiegłorocznym klienci doceniają bardzo mocną analitykę i raportowanie i szeroki zakres funkcjonalny rozwiązania (zarządzanie projektami, ryzykiem, przychodami, zaopatrzeniem).


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/najlepszy_z_najlepszych_erp_w_chmurze_wg_gartnera_oracle.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »