Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Najnowsze wiadomości z Accor-u - strategicznego partnera Grupy Hotelowej Orbis

Najnowsze wiadomości z Accor-u - strategicznego partnera Grupy Hotelowej Orbis
Zobacz więcej zdjęć »
Accor, partner strategiczny Grupy Hotelowej Orbis bezustannie przeprowadza na świecie działania mające na celu uatrakcyjnienie oraz poszerzenie portfolio swoich marek. Przedstawiamy Państwu najnowsze wiadomości dotyczące spółki.

Accor wkracza do Bangladeszu

W listopadzie br. Accor ogłosił wejście na 17. z kolei rynek w regionie Azji i Pacyfiku. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firma   powiększa sieć w południowych krajach tego kontynentu. Accor otworzy dwa hotele - Novotel Dhaka Gulshan Avenue w stolicy Bangladeszu i Novotel Chittagong w drugim, co do wielkości mieście kraju. Obiekty zaoferują gościom łącznie ponad 350 pokoi. Nowe inwestycje potwierdzają ciągłą ekspansję Grupy Accor w jednym z najistotniejszych dla niej regionów.

Pierwsze badania klientów biznesowych

W ubiegłym tygodniu, Accor opublikował wyniki pierwszych badań dotyczących klientów biznesowych w hotelach Grupy: European Business Traveler Research. Sondaż skierowany był do członków programu lojalnościowego Le Club Accorhotels z Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Badania wskazały kluczowe trendy dotyczące między innymi preferencji i oczekiwań wobec usług zakwaterowania oraz nawyków podczas pobytu w hotelu. Wynika z nich m.in., że klienci biznesowi stanowią ok. dwie trzecie gości hoteli Accor, w 43% dokonują rezerwacji za pomocą kanałów online, a dla 71% gości komfortowe łóżko jest najważniejszym elementem wypoczynku.

 

Pełne wyniki badań są dostępne pod adresem:

http://www.accor.com/fileadmin/user_upload/Contenus_Accor/Presse/barometre_accor/1st_barometer_accor_research_2012.pdf

Szalone ceny w hotelach Accor

Nawet 50% zniżki na pobyt w hotelach Accor na całym świecie mogą uzyskać goście dzięki promocji Szalonych Cen. Każdy kto dokona rezerwacji pokoju przez stronę Accorhotels.com w jednym z 2 000 hoteli marek: Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, Adagio Access, ibis, ibis Styles lub Orbis Hotels w dniach między 15 grudnia 2012 a 10 lutego 2013 roku otrzyma 50% zniżkę na pobyt.

Firmowa Wigilia z Mercure

Sieć Mercure oferuje klientom biznesowym organizację firmowej Wigilii w wyjątkowej atmosferze. Każdy może liczyć na prawdziwy świąteczny nastrój i tradycyjne, nie tylko polskie potrawy. Dla zainteresowanych marka przygotuje zindywidualizowaną ofertę, dostosowaną do potrzeb i preferencji. Firmowy wieczór wigilijny w hotelu Mercure Warszawa Grand już od 85 złotych za osobę z uroczystą kolacją świąteczną.

Hotele Grupy Orbis wyróżnione

II edycja konkursu Best Hotel Award 2012 organizowanego przez portal rezerwuje.pl została zakończona. W tegorocznym konkursie, którego honorowym patronem  była  Polska Organizacja Turystyczna, wyróżnionych zostało 9 hoteli należących do Grupy Hotelowej Orbis. Obiekty nagrodzone były w 10. kategoriach: Hotele 1-3* w Polsce, Hotele 4-5* nad jeziorami, Hotele 1-3* w Trójmieście, Hotele 4-5* w Trójmieście, Hotele 1-3* w górach, Hotele 1-3* we Wrocławiu, Położenie i panorama, Dla Zakochanych, Hotele w Częstochowie i Hotele w Szczecinie. W powyższych kategoriach wyróżnione zostały hotele Grupy Hotelowej Orbis: Novotel Marina Gdańsk, Mercure Kasprowy Zakopane, Mercure Wrocław Centrum, Sofitel Grand Sopot, Mercure Mrągowo Resort & Spa, Mercure Skalny Karpacz, Mercure Częstochowa Centrum, Mercure Gdańsk Stare Miasto i Novotel Szczecin. Dodatkowo, drugie miejsce w kategorii „sieć” przypadło marce Novotel.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »