Firma » Finanse

Najważniejszy event w centralnej części Polski powraca! 2. edycja Fintech & e-commerce linking days

Eksperci oraz miłośnicy branży fintech i e-commerce będą mieli niezwykłą szansę na 2-dwudniowe spotkanie, które odbędzie się 21 i 22 marca. Uczestnicy Fintech & e-commerce linking days 2023 spotkają się w kultowych miejscach miasta, które stawia na innowacyjność, rozwój i nowe technologie.

Mowa o Łodzi, mieście centralnej Polski, które przyjmie uczestników eventu w EC1 oraz Orientarium. To jeszcze nie wszystko! Event jest organizowany w ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Łodzi (Invest in Łódź Central Poland), który tak jak w ubiegłym roku stał się Partnerem Tytularnym wydarzenia! Poruszane w tym roku tematy dotyczyć będą: praktycznych możliwości wykorzystania metaverse i blockchain, wyzwań we współpracy fintech & e-commerce, nowości prawnych oraz przykładów funkcjonowania obu branż w innych europejskich krajach.


Na początek - zagraniczni goście w EC1!

Pierwszy dzień eventu rozpocznie się późnym popołudniem i pozwoli na prezentację gości z zagranicy. Przybliżą oni swoją perspektywę rozwoju branż fintech i e-commerce, co pozwoli uczestnikom przyjrzeć się temu, na ile rodzimy rynek mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, czy też na ile wykorzystuje te same trendy i kierunki rozwoju. Wysłuchanie poglądów zagranicznych gości z pewnością będzie niezwykle ciekawym doświadczeniem, ale również możliwością do nawiązania bilateralnych rozmów o współpracy biznesowej. Przedstawiciele jakich krajów odwiedzą Łódź? Tego można będzie się dowiedzieć już niebawem!

21 marca uczestnicy Fintech & e-commerce linking days spędzą czas w miejscu nierozerwalnie związanym z Łodzią, czyli EC1. To właśnie w tej industrialnej, interesującej zarówno pod względem architektonicznym, jak i wystawowym przestrzeni, odbędzie się część merytoryczna i networkingowa wydarzenia. Po kilku godzinach ożywionych dyskusji, goście spędzą miły wieczór, który rozpocznie się wyjątkową kolacją, podczas której skosztują wyjątkowej, międzynarodowej kuchni. 

Interesujące dyskusje w niezwykłym otoczeniu

Drugiego dnia Fintech & e-commerce linking days uczestnicy eventu przeniosą się w fascynujące miejsce, jakim jest Orientarium. To nowa część kompleksu łódzkiego zoo, w której można znaleźć wyjątkowe gatunki roślin i zwierząt sprowadzone z Azji Południowo - Wschodniej. W centrum konferencyjnym goście wydarzenia będą świadkami ciekawych rozmów, w których wezmą udział przedstawiciele Rady Programowe wydarzenia, ale również zaproszeni prelegenci z Polski i zagranicy.

Tegoroczna edycja najważniejszego dla fintechu i e-commerce eventu w Polsce, zakończy się networkingiem w Orientarium. Uświetnią go nie tylko przystawki i doskonałe napoje, ale też możliwość zwiedzenia całego kompleksu. Uczestnicy Fintech & e-commerce linking days 2023 zobaczą zagrożone wyginięciem, rzadkie okazy przedstawicieli fauny i flory, których nie da się zobaczyć nigdzie indziej w Europie.

Nie może Cię zabraknąć!

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja Fintech & e-commerce linking days będzie niezwykłym przedsięwzięciem, które z pewnością wyróżni się na tle pozostałych eventów organizowanych w różnych miastach Polski. 

Branża fintech i e-commerce otwiera się na nowe - technologie, działania, startupy i rozwiązania! Nie boimy się łączyć metaverse, blockchainu, płatności i innych działań w jednym wydarzeniu. Wprost przeciwnie, sądzimy, że wszystkie te kategorie wzajemnie się uzupełniają i dają nam ogromną szansę na pokazanie uczestnikom eventu niecodziennych rozwiązań i wyjątkowości dwóch przenikających się światów! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Klang! Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »