Gospodarka » Żywność

Największy burger w Polsce - nowy rekord

Największy burger w Polsce - nowy rekord
Zobacz więcej zdjęć »
To już oficjalne – Sokołów ustanowił nowy rekord Polski na największego burgera. Osiągnięcie zostało potwierdzone przez Biuro Rekordów. Burger o wadze 213 kg został przygotowany podczas dorocznej imprezy Sokołów CUP.

Sokołów podjął wyzwanie pobicia rekordu Polski w przygotowaniu największego burgera. Do uznania nowego rekordu wystarczyło, by burger ważył 120 kg - jednak ten przygotowany przez Sokołów znacznie przekroczył wymagany poziom i ważył aż 213 kg! Lista niezbędnych składników obejmowała kilkaset kilogramów mięsa wołowego, kilkadziesiąt kilogramów bułki oraz sporo sera i warzyw. Nad przygotowaniem burgera czuwał szef kuchni Sokołów - Dominik Moskalenko, a potrawa okazała się nie tylko rekordowa pod względem wagi - ale też bardzo smaczna!

Na miejscu wydarzenia obecna była pani sędzia Biura Rekordów, która osobiście nadzorowała proces przygotowania burgera oraz oficjalnie potwierdziła ustanowienie nowego rekordu Polski. - To było dla nas naprawdę wyjątkowe wydarzenie - mówi Marek Ściślak, Dyrektor Zakładu w Tarnowie oddział Sokołów S.A.- Nigdy wcześniej nie podjęliśmy takiego wyzwania, więc cieszy mnie bardzo, że już pierwsze nasze podejście do bicia rekordu zakończyło się takim sukcesem. To było znakomite ukoronowanie hucznych obchodów 90-lecia zakładu w Tarnowie.

Pobicie rekordu na największego burgera w Polsce odbyło się w ramach Sokołów CUP - imprezy integracyjno-sportowej dla pracowników firmy Sokołów S.A., zorganizowanej już po raz 19. Wzięło w niej udział ponad 2 500 osób ze wszystkich oddziałów produkcyjnych oraz członkowie ich rodzin.


Mogli skorzystać z wielu atrakcji i sportowych konkurencji - w tym m.in. biegów, biegu Sokolika dla dzieci, przeciągania liny, siatkówki, paintballu. Podczas imprezy nagrodami zostali wyróżnieni pracownicy z długim stażem. Zwieńczeniem całodniowych emocji był występ gwiazdy wieczoru - zespołu Dżem oraz wyjątkowy pokaz sztucznych ogni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »