Technologie » AGD - RTV

Największy w Gliwicach sklep z elektroniką użytkową

Największy w Gliwicach sklep z elektroniką użytkową
Zobacz więcej zdjęć »
W środę, 27 lutego br., o godzinie 7.00 został otwarty Saturn w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Jest to największy sklep z elektroniką użytkową w mieście.Do tej pory mieszkańcy Gliwic mogli zaopatrywać się w nowinki technologiczne w sklepach Saturn w Katowicach lub w Tychach.  27 lutego br., na otwarcie Saturna w Gliwicach oczekiwało przed wejściem do marketu kilkuset klientów.

Nowy Saturn to osiemnasty sklep sieci w Polsce i największy tego typu market w Gliwicach, oferujący najszerszy wybór sprzętu z zakresu elektroniki użytkowej.
 
Market oferuje również szereg usług dodatkowych, takich jak dostawa zakupionego produktu do domu wraz z instalacją, możliwość zwrotu zużytego sprzętu, rozszerzenie i przedłużenie ochrony gwarancyjnej, zakup usług telekomunikacyjnych, czy sfinansowanie zakupów korzystnym kredytem przy minimum formalności.
Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »