Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Naleśniki białkowe – śniadaniowy hit czy kit?

Naleśniki białkowe – śniadaniowy hit czy kit?
Zobacz więcej zdjęć »
Odżywki dla sportowców występują pod wieloma postaciami. Jedną z najnowszych i najpopularniejszych w ostatnim czasie grup odżywek, są naleśniki białkowe. Szybkie w przygotowaniu, stanowią świetny pomysł na śniadanie oraz idealną alternatywę dla niezdrowych przekąsek.

Jak je przygotować? Dlaczego warto je przyrządzać? Jak często można sięgnąć po tego typu odżywki dla sportowców? Sprawdźmy!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pełnowartościowy posiłek na start

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia i z tą tezą nawet nie warto dyskutować. Mimo to, wiele osób często z niego rezygnuje lub wybiera produkty, które nie dostarczają organizmowi odpowiednich składników odżywczych na start. Odżywki dla sportowców pod postacią naleśników białkowych są jednym z rozwiązań, które każda osoba trenująca powinna rozważyć i wdrożyć do swojej diety, ponieważ są wartościowe i smaczne. Skład naleśników może się różnić, w zależności od wybranego produktu (różnice mogą dotyczyć proporcji węglowodanów do białka, a także zawartości tłuszczu).

Niebo w gębie w szybkim tempie

Naleśniki białkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych - które nigdy nie mają na nic czasu, a przygotowywanie posiłków jest dla nich katorgą. Produkt ten, wystarczy w odpowiednich proporcjach wymieszać z wodą lub mlekiem, a następnie wrzucić na patelnię. Każdej ze stron należy poświęcić ok. 1 minuty i… gotowe! Naleśniki białkowe są dostępne w wielu wariantach smakowych, choć można również sięgnąć po wersję podstawową i dodać do niej coś od siebie.

Odpowiednie dopasowanie kluczem do sukcesu

Dostarczenie odpowiedniej ilości białka jest bardzo ważne w diecie sportowca, ponieważ to warunek konieczny do osiągnięcia pożądanych efektów. Regularne spożywanie odżywek dla sportowców w postaci naleśników białkowych, powinno być jednak dostosowane do potrzeb organizmu oraz celi treningowych. Cele sylwetkowe wymuszają bowiem znacznej korekty w kwestii objętości takiego śniadania i jego częstotliwości.

Wiele osób rozpoczynających dietę, marzy o szybkich jej efektach. Tymczasem to ciężka praca, konsekwencja i cierpliwość zapewnią powodzenie w tej kwestii. Aby się jednak nie zniechęcić zbyt szybko, warto postawić na produkty, których smak zrekompensuje wszystkie inne wyrzeczenia, a naleśniki białkowe takie właśnie są. Szukasz alternatywy dla niezdrowych przekąsek? Naleśniki białkowe wywrócą Twoje kubki smakowe o 180 stopni!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »