Dom » Wnętrza

Napoli dla Twojej kuchni

Napoli dla Twojej kuchni
Zobacz więcej zdjęć »
Delikatnie nachylona ku zlewozmywakowi wylewka swoim kształtem przypominająca łuk, pokryta błyszczącą warstwą chromu oraz klasyczny uchwyt czynią z tej baterii ciekawą propozycję dla nowoczesnego kuchennego wnętrza.Wraz z odpowiednio dobranym zlewozmywakiem jedno lub dwukomorowym, najlepiej o lekko zaokrąglonej linii i atrakcyjnym wzorze, tworzy niezwykle dekoracyjną kompozycję. Możemy dobrać do niej ładne akcesoria: niezbędne w każdej kuchni półmiski oraz misy na owoce i warzywa, o opływowej formie, a także designerskie pojemniki na sztućce czy suszarkę na naczynia.

Bateria posiada funkcjonalną obrotową wylewkę oraz regulator ceramiczny. Należy do bogatej i różnorodnej kolekcji Napoli, z oferty FERRO,  w której znajdują się również baterie łazienkowe: umywalkowa stojąca, umywalkowa ścienna, wannowa, natryskowa oraz bidetowa, a także baterie kuchenne: zlewozmywakowa ścienna, zlewozmywakowa stojąca,  a także zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą rączką natrysku.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »