Dom » Budownictwo

Naturalne dekory i wyjątkowa funkcjonalność – panele winylowe wineo 800 wood i wineo 800 wood XL

Naturalne dekory i wyjątkowa funkcjonalność – panele winylowe wineo 800 wood i wineo 800 wood XL
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz częściej przy zakupie podłogi kierujemy się nie tylko jej atrakcyjnym wyglądem, ale też wysoką jakością i wytrzymałością. Jeśli w żadnej z tych kwestii nie chcemy iść na kompromis, postawmy na panele winylowe wineo 800 wood lub wineo 800 wood XL.

Autentyczne dekory, wiernie oddające wygląd pełnej deski, oraz wyjątkowa trwałość sprawiają, że obie kolekcje idealnie sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających wnętrzach, jednocześnie nadając im wyjątkowego charakteru.

Funkcjonalność w parze z estetyką

Wineo 800 wood i 800 wood XL to wysokogatunkowe, elastyczne panele, które znajdą zastosowanie zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak też miejscach użyteczności publicznej. W każdej grupie znalazło się aż dziewięć dekorów do złudzenia przypominających naturalne drewno. Tak szeroki wybór stwarza niesamowite możliwości aranżacyjne i pozwala dobrać podłogę do stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze. Wineo 800 wood urzekają autentycznymi wzorami, a 800 wood XL dodatkowo formatem deski XL, którego zastosowanie pozwala na optyczne powiększenie pomieszczenia. Panele dostępne są w dwóch opcjach montażu: na tzw. click oraz w wersji klejonej. Pierwszy sposób pozwala na szybką, niewymagającą fachowej wiedzy i bezproblemową instalację. Z kolei wersja „na klej”, dzięki 4-stronnie fazowanym krawędziom sprawi, że podłoga będzie prezentować się wyjątkowo naturalnie.  Zarówno w wersji XL, jak i standardowej warstwa użytkowa wynosi 0,55 mm, a klasa użytkowa 23/33/42. Sprawia to, że panele te są wyjątkowo odporne na ścieranie, przez co sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też w obiektach komercyjnych. Powierzchnia została uszlachetniona przez PU, a w składzie brak szkodliwych ftalanów. Dodatkowo zdadzą egzamin we wnętrzach narażonych na kontakt z wodą i mogą być montowane na ogrzewaniu podłogowym. Wysoka jakość, dekory nawiązujące do tak modnego obecnie na salonach świata natury oraz funkcjonalność sprawiają, że panele winylowe wineo 800 wood i 800 wood XL będą strzałem w dziesiątkę.

Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej: 
http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »