Dom » Wnętrza

Nazywam się Joanna i odgracę Twój dom

Żyjemy w świecie, w którym każda sekunda jest cenna. Gdy zaczyna brakować czasu, nasza prywatna przestrzeń, schodzi na plan dalszy. Sterty od lat niesegregowanych dokumentów, zdjęcia z wakacji, których nikt nigdy nie obejrzał, bałagan, który nie pozwala skupić się na rzeczach ważnych, znasz to?

 

Nazywam się Joanna Maciejewska i jestem założycielką strony Joanna Maciejewska organizujedom.pl 

Chcąc ze mną współpracować, musisz mnie trochę lepiej poznać. Postaram się być obiektywna. 

Szeroko pojęty decluttering, uporządkowana przestrzeń i jej ład zawsze mi towarzyszył. Wielką radość sprawia mi pomoc ludziom w porządkowaniu ich domów, w taki sposób, aby przebywanie w nich było przyjemnością. Czasem nie potrzeba wiele, aby zmienić coś w swoim życiu.

Z zawodu jestem prawnikiem i przez wiele lat byłam związana z notariatem. Nadszedł jednak moment, kiedy mogłam powiedzieć na głos, że wcale nie chcę tego robić. To nie sprawia mi przyjemności. Raczej jest naturalną drogą po skończeniu studiów prawniczych. Nie dawało mi to satysfakcji. Decluttering i home staging, zawsze sprawiał mi radość i był źródłem satysfakcji. Wtedy doszło do mnie co, uwielbiam robić. Z czego mam satysfakcję, a jeżeli tak jest to oddaje się temu bez reszty.

Decluttering, czyli odgracanie, Ja w każdej przestrzeni widzę potencjał, a efekt pracy przychodzi niezwykle szybko. Zadziwiające jest, w jaki sposób bałagan i piętrzące się sterty rzeczy do poukładania w szafach i na półkach mogą nas denerwować, pozbawiać motywacji, być psychicznie trudne do wytrzymania. Pokolenie mojej babci czy rodziców było przyzwyczajone, że przedmioty kupujemy na lata, a wyrzucanie ich jest niemal niemożliwe. Za to moje pokolenie, kocha kupować. Kupuje, bo może, chce. Jednak przestrzeń domowa się nie powiększa. Z czasem sen o pięknym domu staje się zagraconym koszmarem. Zwalamy to na nadmiar pracy i obowiązków lub dzieci. Rozwiązanie problemu często jest bardzo proste i na wyciągnięcie ręki. Wiele razy pomagałam i wiem, że to działa. Joanna Maciejewska organizujedom.pl to miejsce gdzie możesz szukać pomocy.

Przedmioty, które wywołują uśmiech na twarzy

Już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że ozdoby w moim domu muszą coś znaczyć. O czymś mi przypominać. Znajdziesz u mnie porcelanę śniadaniową babci mojego męża, rękodzieło przywiezione z wakacji (nie takie kupione na stoisku na bazarze, ale taką wyszukaną autentyczną lub obraz, który dostałam od męża na dziesiątą rocznicę ślubu. Te przedmioty są jak wehikuł czasu. Gdy na nie patrzę, wracam do tamtych chwil. Są szczególnie pomocne w zimne, deszczowe, listopadowe dni. Wywołują uśmiech na twarzy.

Uwielbiam robić zdjęcia. Zamiast przestawić się na zdjęcia robione telefonem, wszędzie zabieram ze sobą dość duży i ciężki aparat. Dzięki niemu ściany wypełniają wspaniałe wspomnienia, do których wracam każdego dnia, a dom jest dla mnie przystanią, w której odpoczywam. 

Jestem pełna optymizmu i już cieszę się na nowe zlecenia. Pozwól mi, abyśmy razem sprawili, że Twój dom będzie miejscem cudownym. Pamiętaj, że największa podróż zawsze zaczyna się od małego kroku.

Życzę pierwszego kroku JoannaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

http://organizujedom.pl/
http://organizujedom.pl/

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Ewa Bąk 2020-08-19 15:13:54

    Świetny pomysł. Wielu ludziom na pewno przyda się takie wsparcie, bo tak ciężko zacząć. Pozdrawiam i życzę powodzenia w działaniu i duuuuuuużo chętnych.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »