Technologie » Komputery

NEC usprawnia globalny łańcuch dostaw dzięki rozwiązaniu IFS Applications dla branży produkcyjnej

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że japońska firma NEC Corporation, wiodący integrator systemów IT i dostawca technologii sieciowych, wdrożyła oprogramowanie IFS Applications™ do wspomagania zarządzania produkcją ...
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że japońska firma NEC Corporation, wiodący integrator systemów IT i dostawca technologii sieciowych, wdrożyła oprogramowanie IFS Applications™ do wspomagania zarządzania produkcją w oddziale zajmującym się platformami systemowymi. Jest to pierwszy etap realizacji planu wdrożenia rozwiązania w większej liczbie oddziałów przedsiębiorstwa.
 
 

Oddział System Platform Business Unit, największa jednostka wchodząca w skład grupy NEC, notuje przychody netto rzędu 7,5 miliarda dolarów, co stanowi 24,2% łącznych przychodów koncernu. Przedsiębiorstwo produkuje serwery Windows i Linux oraz superkomputery. Rozwiązanie z oferty IFS, wspomagające zarządzanie produkcją i dystrybucją, wdrożono w wielu zakładach firmy NEC w Japonii. Celem było usprawnienie obsługi globalnego łańcucha dostaw (SCM), redukcja kosztów i podniesienie jakości.

Rozwiązanie IFS umożliwia zarządzanie cyklem życia produktów (PLM), z uwzględnieniem wszystkich danych powstających na różnych etapach tego cyklu, w tym projektu, specyfikacji i struktur materiałowych (BOM). System ułatwia ponadto orientację w zagadnieniach dotyczących jakości, kosztów oraz dostaw — na poziomie całej firmy, zapewniając jednocześnie zwiększenie efektywności i zysków.


Czytaj całość artykułu: http://www.ifs.erp-view.pl/ifs/nec_usprawnia_globalny_lancuch_dostaw_dzieki_rozwiazaniu_ifs_applications_dla_branzy_produkcyjnej.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »