Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

NEUREXAN® – naturalny i skuteczny lek stosowany w zaburzeniach snu i stanach wzmożonego napięcia

NEUREXAN® – naturalny i skuteczny lek stosowany w zaburzeniach snu i stanach wzmożonego napięcia
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Heel jest producentem leków, kosmetyków i wyrobów medycznych opartych wyłącznie o naturalne składniki, działających bioregulacyjnie. Jest jednym z pionierów na rynku leków naturalnych i oferuje swoje produkty pacjentom od ponad 80 lat, a w Polsce od prawie dwóch dekad

 

Cechą wyróżniająca firmę Heel jest silne zaangażowanie w prowadzenie badań naukowych z wykorzystaniem najnowszych technologii badawczych i opracowywanie portfolio danych klinicznych dla naturalnych leków. Celem firmy jest bowiem wprowadzanie na rynek skutecznych i bezpiecznych produktów, które są optymalnie dopasowane do potrzeb pacjentów. Obecnie leki firmy Heel są dostępne w 50 krajach.

Od niedawna na polskim rynku dostępny jest Neurexan, lek będący liderem na rynku niemieckim w kategorii produktów OTC uspokajających i wspomagających sen.

Neurexan jest lekiem o potwierdzonej klinicznie skuteczności, zwalczającym niepokój nerwowy i zaburzenia snu. Zawiera 4 naturalne substancje czynne o wielotorowym działaniu, wpływające na ośrodkowy układ nerwowy i pomagające przerwać koło przewlekłego stresu.

Zawarta w leku passiflora pomaga wyciszyć niepokój i nerwową bezsenność, owies wzmacnia organizm w walce z zaburzeniami snu i zmęczeniem, wynikającym z przepracowania oraz ciągłego stresu, a odpowiednio dobrany wyciąg z nasion kawy oraz izowalerian cynku, poprawiają koncentrację i redukują napięcie nerwowe o łagodnym i umiarkowanym nasileniu. Specjalne połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych wpływa regulacyjnie na organizm, szybko i skutecznie zwalczając nerwowy niepokój oraz bezsenność. Kojące działanie leku pacjent odczuwa już po 20 minutach1), co jest unikatową cechą w tej kategorii produktów dostępnych bez recepty.

Neurexan pozwala efektywnie walczyć ze stresem, jednocześnie nie powodując porannego zmęczenia i spowolnienia reakcji. Nie wywołuje uczucia „ciężkiej głowy”,  otumanienia ani porannej senności i może być bezpiecznie stosowany także przez kierowców.

Neurexan nie uzależnia, a wygodna forma tabletki, rozpuszczającej się w ustach sprawia, że można go stosować niezależnie od czasu, miejsca i okoliczności.

Neurexan jest dostępny w aptekach  w opakowaniach zawierających 25  lub 50 tabletek.

Dawkowanie: dorośli i młodzież od 12 lat: 1 tabletka 3 razy dziennie.  Początkowo, w nasilonych objawach, można stosować po 1 tabletce co ½ godziny – 1 godzinę. Nie należy przekraczać dawki 12 tabletek na dobę. Następnie należy kontynuować leczenie zwykle zalecaną dawką. Dzieci poniżej 12 lat: według wskazań lekarza. Dzieci poniżej 2 lat: nie stosować.

 

www.neurexan.pl

 

Opakowanie: 25 tabletek

Cena:  ok. 18.45 PLN

 

Opakowanie: 50 tabletek

Cena: ok. 27 PLN

 

 

 

1)       Dimpfel W. Psychophysiological effects of Neurexan® on stress-induced electropsychograms. A double blind, randomized, placebo-controlled study in human volunteers. Meeting of the International Cell Stress Society 2007; 3B_01_P (abst).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »