Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nie tylko Mazury

Szukasz spokojnego miejsca z dala od zgiełku miasta? Marzy Ci się urokliwa, pełna nieskażonej przyrody okolica, gdzie można wyjechać na weekend i zregenerować umysł i ciało? Takie miejsce istnieje i to zaledwie godzinę drogi od Warszawy.

Gdzie jest to miejsce?

W samym sercu Polski, wśród malowniczych krajobrazów Mazowsza, w otoczeniu przyrody i historii, na około 15 hektarach, w otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i starorzecza Rawki, mieści się wyjątkowy hotel Nowy Dwór. W kameralnej atmosferze zabytkowego dworu z przełomu XIX i XX wieku, wśród bujnej przyrody, odpoczniesz, zregenerujesz siły i zadbasz o swoje zdrowie. 

Niezapomniana atmosfera miejsca

Nowy Dwór to magiczne miejsce, w którym przeszłość łączy się z teraźniejszością. Specjalny wystrój wnętrz tworzy niezapomniany klimat i wpływa na dobre samopoczucie. Wkraczając w mury zabytkowego dworu możesz poczuć niezwykłą atmosferę XIX i początku XX wieku,http://www.rehabilitacjanowydwor.com/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »