Technologie » Internet

Nie zadawalaj się półśrodkami - darmowe nie zawsze jest dobre

Nie zadawalaj się półśrodkami - darmowe nie zawsze jest dobre
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, opublikował w autorskiej Encyklopedii Wirusów VirusList.pl nowy artykuł pt. "Nie zadowalaj się półśrodkami".

Artykuł w przystępnym języku przedstawia zalety i wady darmowych rozwiązań antywirusowych oraz prezentuje kluczowe zalety najnowszego rozwiązania Kaspersky Lab - Kaspersky Internet Security 2010.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Obecnie skaner antywirusowy zainstalowany na każdym komputerze to już standard w większości państw, a wielu producentów oferuje darmowe rozwiązania bezpieczeństwa. Chociaż lepsza taka ochrona niż żadna, darmowe oprogramowanie zapewnia w najlepszym razie jedynie podstawowe bezpieczeństwo, a jego skuteczność w zwalczaniu dzisiejszych, coraz bardziej złożonych, ataków jest niemal zerowa. Nie bez powodu każdego roku producenci oprogramowania antywirusowego opracowują całkowicie nowe programy ochrony uwzględniające zmieniające się techniki ataków.

Kaspersky Internet Security 2010 to oprogramowanie bezpieczeństwa najnowszej generacji stworzone przez firmę Kaspersky Lab. Posiada całkowicie nowe funkcje ochrony przed atakami "zero-day" i potrafi wykrywać oprogramowanie crimeware, które nie zostało jeszcze dodane do bazy sygnatur zagrożeń. Ponadto, oprogramowanie informuje użytkowników Internetu, które strony internetowe mogą bezpiecznie odwiedzać a na których czai się oprogramowanie crimeware, podczas gdy tryb Bezpieczne uruchamianie ogranicza prawa programów na komputerze użytkownika w celu zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się szkodliwego oprogramowania.

Firma Kaspersky Lab pamiętała również o miłośnikach gier, oferując Profil Gracza, który ogranicza funkcje ochrony do najbardziej niezbędnych. Profil ten pozwala również wstrzymać rozpraszające komunikaty wyskakujące, przez co użytkownik może uczestniczyć w niczym nieprzerwanej rozrywce.

Polskie wersje programów Kaspersky Lab z linii 2010 trafią do sprzedaży już wkrótce.

Tematy poruszone w artykule:

  • Konieczność zainstalowania oprogramowania bezpieczeństwa na komputerze
  • Zalety i wady darmowych programów bezpieczeństwa
  • Nowe funkcje w programie Kaspersky Internet Security 2010
  • Obecne zagrożenia i odpowiednie środki ochrony

Pełny artykuł jest dostępny w Encyklopedii Wirusów VirusList.pl prowadzonej przez Kaspersky Lab: http://www.viruslist.pl/analysis.html?newsid=550.

Artykuł można wykorzystać dowolnie, z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »